فرماندار رفسنجان تاکید کردلزوم هوشیاری تمام اقشار در مبارزه با تهدیدهای غیرنظامی

فرماندار رفسنجان گفت: ما در جنگ و حمله غیرنظامی دچار تهدیدهایی هستیم که هوشیاری بالای همه اقشار و دستگاه‌ها و نهادها را می‌طلبد.

 به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری صبح امروز در جلسه هماهنگی هفته پدافند غیرعامل این شهرستان اظهار داشت: هفته پدافند غیرعامل از دوم تا هشتم آبان است و در این هفته برنامه‌هایی در نظر گرفته شده است.

وی بیان داشت: پدافند غیرعامل مقاوم شدن کشور، جامعه و گروه‌های مختلف مردمی برابر تهدیدهای دشمن و معاندان و دفاع در برابر آنها با وسایل غیرنظامی است.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: در جنگ دفاع مشخص است و نیروها برابر دشمن می‌جنگند و کشور ما در حوزه نظامی و دفاعی به قدری قوی است که قدرتمندترین کشور منطقه است.

وی خاطرنشان کرد: اطراف کشور ما جنگ و آتش‌افروزی است، اما دشمن جرات نفوذ به داخل کشور ندارد و هرجا هم با شگردی بخواهد از داخل نفوذ کند به سرعت توطئه خنثی شده است.

ملانوری افزود: در جنگ و حمله غیرنظامی ما دچار تهدیدهایی هستیم که دقت بالای همه اقشار مردمی و دستگاه‌ها و نهادها را می‌طلبد.

وی ادامه داد: هفته پدافند غیرعامل بهانه‌ای است که خود را بیازماییم و برنامه‌های خود را بازخوانی کنیم که در زمان تهدید در چه جایگاه آمادگی قرار داریم و تلاش کنیم هرجا کوتاهی است، جبران کنیم.

وی ابراز داشت: آغاز هفته پدافند غبرعامل در رفسنجان جلسه شورای اداری برگزار می‌شود و استارت کار هفته در این جلسه زده می‌شود.

ملانوری با اشاره به هفته استاندارد اظهار کرد: دفتر استانداردسازی ادارات در فرمانداری مستقر بوده تا نسبت به استانداردسازی فرمانداری و بخش‌ها اقدام شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.