چهارشنبه برگزار می شود؛ مراسم وداع با روحانی شهید مدافع حرم در امامزاده محمدصالح(ع)انار+جزئیات کامل استقبال

مراسم تشییع حجت الاسلام سعید بیاضی زاده اولین روحانی شهید مدافع حرم در استان و اولین شهید مدافع حرم شهرستان انار چهارشنبه صبح در انار برگزار می‌شود.

 به گزارش « سازش خبر » حجت‌الاسلام سعید بیاضی زاده از روحانیون مدافع حرم زینب(س) ، روز پنج‌شنبه مصادف با ۱۱ محرم‌الحرام، در سوریه به شهادت رسید.

 مراسم  تشییع این شهید مدافع حرم روز “چهارشنبه” ساعت ۷ صبح از بیمارستان ولی عصر(عج) به سمت زادگاهش برگزار و به خاک سپرده خواهد شد.

همچنین جزئیات کامل استقبال از اولین روحانی شهید مدافع حرم در استان کرمان «حجت الاسلام بیاضی زاده» بدین صورت می باشد:

مراسم استقبال از پیکر مطهر اولین شهید روحانی مدافع حرم استان کرمان، حجت الاسلام  «سعید بیاضی زاده» روز دوشنبه ۲۶ مهر ساعت ۱۹:۳۰ از فرودگاه کرمان به سمت حوزه علمیه محمودیه  برگزار خواهد شد.

سه شنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۶:۳۰ صبح، مراسم زیارت عاشورا در محل حسینیه ثارالله کرمان برگزار و بعد از آن پیکر مطهر شهید بر روی دستان مردم شهیدپرور کرمان به سمت چهار راه کاظمی  و سپس به زادگاهش در شهرستان انار جهت خاکسپاری انتقال داده می شود.

در شهرستان انار نیز مراسم وداع با شهید بعد از ظهر سه شنبه ساعت ۱۵:۳۰ از میدان بسیج به طرف  امام زاده محمدصالح(ع) الی ساعت ۱۹:۰۰ ادامه خواهد داشت و در نهایت صبح چهارشنبه  تشییع  پیکر مطهر شهید بیاضی زاده از بیمارستان ولی عصر(عج)  انار به طرف بیاض و در ادامه شاهم آباد ، گیتی آباد ، حجت آباد (منزل پدر شهید بزرگوار) ، لطف آباد و درآخر گلزارشهدای ساقی جهت خاکسپاری انجام خواهد شد.

شایان‌ذکر است، حجت الاسلام بیاضی زاده روحانی ۲۲ ساله از اهالی روستای حجت آباد  انار استان کرمان بود و سطح یک حوزه را در مدرسه علمیه فاطمی و سطح دو را در مدرسه علمیه آیت الله خوانساری قم به اتمام رساند.
وی برای دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) تابستان گذشته به عراق و امسال نیز سه بار به سوریه اعزام شد.
شهید حجت الاسلام بیاضی زاده برای بار سوم و آخرین بار پیش از محرم امسال به صفوف مدافعین حرم در سوریه پیوست و روز پنج‌شنبه مصادف با ۱۱ محرم‌الحرام در “ریف حماء” هدف آتش گلوله و ترکش داعشی ها قرار گرفته و به درجه رفیع شهادت نائل آمد
گفتنی است: عموی وی به نام شهید اکبر بیاضی‌زاده و پسرعمویش به نام شهید غلامرضا بیاضی‌زاده اهل حجت‌آباد نیز در دوران جنگ هشت‌ساله ایران و عراق به شهادت رسیده‌اند.

 انار مادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.