امام جمعه رفسنجان:مأموران سرشماری امانت‌دار باشند

امام جمعه رفسنجان گفت: مأموران در امر سرشماری باید امانت‌دار باشند.

 به گزارش « سازش خبر » حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور صبح امروز در جمع مأموران و کارشناسان سرشماری نفوس و مسکن در فرمانداری اظهار داشت: سرشماری هم برای شهرستان و هم استان و کشور امری مهم و در توزیع بودجه، منابع و امکانات تأثیرگذار است.

وی با اشاره به آیات قرآن ادامه داد: تلاش و مجاهدت در هر زمینه‌ای که انجام می‌شود، باید با دقت صورت گیرد، چراکه به نفع خود فرد است.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: در کارخانه و کارگاه تولیدی و یا هر شرکتی که وجدان کاری وجود داشته باشد، چرخ آن مجموعه می‌چرخد و اگر غیر از این باشد، آن چرخ نخواهد چرخید و به ضرر خود کارگر و آن مجموعه است.

وی با بیان اینکه در راستای کار کردن برای نظام هم باید انگیزه وجود داشته باشد، بیان داشت: در نظام مقدس جمهوری‌ اسلامی از کمترین تا بالاترین سطح خدمت محسوب می‌شود.

رمضانی‌پور با تأکید بر اینکه در امر سرشماری باید دقت شود، حتی یک خانوار از قلم نیفتد، خاطرنشان کرد: همچنین رعایت امانت امری ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: مأموران سرشماری نیروهای نظام هستند و رعایت ظواهر ازجمله طرز لباس پوشیدن برای مردان و حفظ حجاب بانوان امری ضروری است و ادب و احترام گذاشتن به اشخاص نیز لازمه کار یک مأمور سرشماری است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.