فرماندار رفسنجان:مردم رفسنجان در پشتیبانی از جنگ پیشتاز بودند

فرماندار رفسنجان گفت: در پشتیبانی از جنگ مردم رفسنجان پیشتاز بودند و خدمات بزرگی انجام دادند.

 به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری صبح امروز در حاشیه برگزاری رژه نیروهای مسلح در رفسنجان با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس نشان‌دهنده عظمت اسلام در برابر کفر است.

وی بیان داشت: دشمنان ما امروز هم ننشستند و با به راه انداختن موج اسلام‌هراسی و ایران هراسی قصد تضعیف انقلاب را دارند و با نام اسلام در کشورهای مختلف دنیا جنایاتی انجام می‌دهند.

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه در کشور سوریه تفکر، برنامه و توطئه‌ای به جزء اینکه دنبال اسلام‌هراسی هستند، نیست، افزود: آن چه می‌تواند کمک کند، اتحاد و همدلی کشورهای مسلمان است.

وی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: سه گردان خط‌شکن از رفسنجان در جنگ حضور داشت و در پشتیبانی از جنگ نیز مردم رفسنجان پیشتاز بودند و خدمات بزرگی انجام دادند.

ملانوری ابراز داشت: امروز دفاع در جای دیگری است و در آن سوی مرزها جوانان و دلاورمردان ما می‌جنگند تا دشمن وارد مرزهای ما نشود.

وی ادامه داد: دشمن برای تضعیف توان اقتصادی کشور هم تلاش می‌کند و رهبر انقلاب که بزرگ‌مرد عرصه مدیریت هستند بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.

ملانوری خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی نجات‌بخش اقتصاد کشور است و مردم باید مشارکت کنند تا شاهد رونق در اقتصاد کشور باشیم.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.