نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس:رفسنجان اقتصاد تک‌محصولی دارد/ برای فروش پسته مشکل داریم

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان اقتصاد تک‌محصولی دارد و کمتر به سمت صنعت رفته است و به سمت کشاورزی اما غیرکارشناسی معطوف بودیم.

 به گزارش « سازش خبر » احمد انارکی‌محمدی پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین اختتامیه همایش رفسنجان اظهار داشت: زیرساخت‌هایی در رفسنجان از قبل ایجاد شده و فرودگاه از جمله این زیرساخت‌هاست.

وی بیان داشت: برای روشنایی این فروگاه بین‌المللی حدود ۳ میلیارد تومان هزینه کابل‌کشی برای پرواز در شب انجام شده و از اول مهرماه در این فرودگاه پرواز انجام‌ می‌شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این شهرستان اقتصاد تک‌محصولی دارد و کمتر به سمت صنعت رفته است و عمده به سمت کشاورزی اما غیرکارشناسی معطوف بودیم.

انارکی‌محمدی تصریح کرد: مناطقی در این شهرستان از جمله نوق وجود دارد که آب غیر شرب ندارد و زیرساخت‌های انتقال آب بالای ۵۰ سال است و سبب افزایش پرت آب می‌شود.

وی گفت: برای فروش پسته مشکل داریم و امیدواریم با باز شدن بازارهای خوبی از جمله روسیه با کمک دولت بتوانیم نقدینگی تأمین کنیم.

وی با بیان اینکه تورم به خوبی مهار شده است، افزود: باید کمک شود، کارخانه‌هایی که تعطیل شده، راه بیفتد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دولت بدهی‌های زیادی دارد که سود این بدهی‌ها هم زیاد است.

انارکی‌محمدی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم برای مردم رفسنجان برنامه‌هایی قانونمند و کارشناسی شده داشته باشیم و به توسعه شهرستان کمک کنیم.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.