امام جمعه رفسنجان:نباید از دشمن تعریف و او را وارد زندگی خودمان کنیم

امام جمعه رفسنجان با تاکید بر اینکه نباید فکر کنیم، دیگران بیرون از مرزها برای ما کار کنند، گفت: نباید از دشمن تعریف کنیم و او را وارد زندگی خودمان کنیم، چرا باید از سوی مسؤولان نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری بی‌توجهی شود.

 به گزارش « سازش خبر » حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور پیش از ظهر امروز در حاشیه اختتامیه همایش رفسنجان، تدبیر و توسعه با تبریک عید ولایت اظهار داشت: اگر چه فتنه‌گران در واقعه غدیر ظاهر را تغییر دادند، اما غیر را نتوانستند تغییر دهند.

وی ادامه داد: کما اینکه در این زمان فتنه‌گران بخواهند، حقیقت انقلاب را تغیبر دهند که هرگز نخواهند به آن دست یابند و ما مسلمانی نیستیم که تنها چند قدمی جلوی پایمان را ببینیم و برای دنیا دست ذلت به هرکس بدهیم.

امام جمعه رفسنجان گفت: ما پیرو مکتب شیعه‌ای هستیم که حاضریم، تمام هستی و جان خود را بدهیم در دفاع از ولایت و ملت این مهم را ثابت کرده است.

رمضانی‌پور با اشاره به فتنه سال ۸۸ تصریح کرد: مردم ایران ۹ دی پاسخ دندان‌شکنی به فتنه‌گران دادند اگر چه فتنه زیر خاکستر وجود دارد، اما مردم باید بصیرت و هوشمندی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از پیام‌های این همایش درس گرفتن از غدیر است، کسانی که غدیری بودند، اما پیمان‌شکنی کردند، مردم رفسنجان با پیشینه ولایی و اعتقاد بسیار زیادی به ولایت دارند.

وی عنوان کرد: همایش ۶ روزه با همکاری همه مسؤولان برگزار و نمایشگاه توانمندی‌های این شهرستان معرف این ظرفیت‌ها بود.

امام جمعه رفسنجان تاکید کرد: رفسنجان قابلیت زیادی دارد، نگاه به دولت نگاه خطایی است که اگر بخواهیم بگوییم دولت‌ها کاری انجام می‌دهند به دلیل کمبود منابعی که دارند، امکان ندارد.

وی بیان داشت: بودجه‌هایی که دولت‌ها بخواهند، کمک کنند ناچیز است و برای زیرساخت‌ها و سرمایه‌گذاری مؤثر نیست.

این مسؤول با اشاره به اهمیت توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عنوان کرد: صحبت‌های دو عضو کمیسیون اقتصاد مجلس سید فرید موسوی و خانم آقاپور راه‌گشاست و می‌تواند موانع را برطرف کند.

امام جمعه رفسنجان ابراز داشت‌: در رفسنجان سرمایه‌گذارانی داشتیم که موانع زیادی سر راهشان بوده و هست و این موانع باید رفع شود.

رمضانی‌پور در ادامه با تاکید بر اینکه نباید فکر کنیم، دیگران از بیرون از مرزها برای ما کار کنند، تصریح کرد: چرا باید از دشمن تعریف کنیم و او را وارد زندگی خودمان کنیم، چرا باید از سوی مسؤولان نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری بی‌توجهی شود.

وی اذعان کرد: عمده مشکلات ما و اینکه دولت نتوانسته به وعده‌های خود عمل کند، ناشی از عدم توجه به فرمایشات رهبری است و امروز مسؤولان برجام اقرار به بدعهدی آمریکا و برخی کشورهای اروپایی می‌کنند.

رمضانی‌پور ایجاد خودباوری در جوانان و دانشجویان را دیگر پیام این همایش عنوان کرد و اظهار داشت: در رفسنجان میدان کار فراهم است و باید به کمک ظرفیت علمی برای رفع معضلات اجتماعی اقتصادی گام برداریم.

امام جمعه رفسنجان عدم وابستگی به غیر به افراد واداده و دل‌بسته به غرب از دیگر پیام‌های این همایش است.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.