رئیس دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان:دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان ۲۵۰ عضو هیأت علمی دارد

رئیس دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان گفت: این دانشگاه با بیش از ۱۰ هزار فارغ‌التحصیل، ۹ هزار و ۵۰۰ دانشجوی در حال تحصیل با ۲۵۰ عضو هیأت علمی، ۸ استاد تمام، ۳۲ دانشیار، ۱۵۲ استادیار، ۴۰ مربی و ۱۰ نفر طرح سربازی فعالیت می‌کند.

 به گزارش « سازش خبر » محمدعلی دهقان صبح امروز در آیین اختتامیه همایش رفسنجان تدبیر، تلاش و توسعه باتبریک عید غدیر اظهار داشت: در آستانه بیست و پنجمین سال تأسیس این دانشگاه هستیم.

وی ادامه داد: این دانشگاه با بیش از ۱۰ هزار فارغ‌التحصیل، ۹ هزار و ۵۰۰ دانشجوی در حال تحصیل با ۲۵۰ عضو هیأت علمی، ۸ استاد تمام، ۳۲ دانشیار، ۱۵۲ استادیار، ۴۰ مربی و ۱۰ نفر طرح سربازی فعالیت می‌کند.

رئیس دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان با اشاره به دارا بودن ۱۵ رشته دکتر۱، ۵۳ رشته ارشد و ۴۵ رشته کارشناسی در این دانشگاه افزود: امیدواریم رسالت دانشگاه که اشاعه فرهنگ و توسعه است را به خوبی انجام دهیم.

وی با اشاره به طرح‌های دانشگاه به طرح نگهداری پسته تازه، کشت‌های هیدروپونیک، تولید اکالیپتوس با مصرف آب کمتر نسبت به پسته گفت: دانشکده کشاورزی در تولید محلول‌های جدید غذایی اقدامات خوبی انجام داده و بازیافت فاضلاب در دانشگاه انجام و سه لیتر بر ثانیه بازیافت آب داریم.

دهقان خاطرنشان کرد: امیدواریم با ظرفیت علمی که این دانشگاه دارد و سه متخصص معدنی که داریم، اجازه فعالیت در طرح‌های پژوهشی مس را داشته باشیم.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.