فرماندار رفسنجان خبر داد : احداث بیمارستان خصوصی در رفسنجان

فرماندار رفسنجان از راه‌اندازی بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی خصوصی در این شهر طی ۵ سال آینده خبر داد.

 به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری پیش از ظهر امروز در ادامه اجرای پانل فرهنگ آموزش و سلامت در همایش تخصصی رفسنجان تدبیر، تلاش و توسعه اظهار داشت: در رابطه با طرح تحول سلامت در شهرستان رفسنجان اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

وی بیان داشت: انتظاراتی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان وجود دارد که باید پیگیری شود از جمله راه‌اندازی بیمارستان خصوصی ۱۵۰ تختخوابی که در دوره پنج ساله به صورت زمان‌بندی شده انجام شود.

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه بیمارستان خصوصی قدرت رقابت را بالا برده و سبب ارتقای کیفیت درمان و خدمات می‌شود، تصریح کرد: همچنین تا ۱۵ سال آینده بخش‌های درمانی نوسازی و بهسازی  و طبق برنامه زمان‌بندی شده انجام می‌شود.

وی به پذیرش دانشجویان خارجی و توسعه رشته‌های آموزشی در رفسنجان تاکید کرد و افزود: برنامه‌ریزی برای اجرای طرح توریست درمانی باتوجه به اینکه این شهرستان ظرفیت بالایی در زمینه گردشگری دارد و گردشگران زیادی به این شهر سفر می‌کنند، امری مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ملانوری خاطرنشان کرد: احداث بیمارستان جامع ۵۰۰ تختخوابی مورد پیگیری قرار گیرد، بیمارستان تخصصی چشم پزشکی شفیعی‌پور نیز در دوره دو تا سه ساله احداث و می‌تواند در کنار ارتقا و توسعه شهرستان رفسنجان به متقاضیان از سراسر استان کرمان و کشور خدمات ارائه دهد.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.