سید کاظم حسینی مدیر آموزش و پرورش رفسنجان:فارغ‌التحصیلان فنی‌وحرفه‌ای در اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار هستند

مدیر آموزش و پرورش رفسنجان گفت: آموزش مهارت دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف فنی و حرفه‌ای را داریم که پس از فارغ‌التحصیلی در اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار هستند.

 به گزارش « سازش خبر » سیدکاظم حسینی‌پور صبح امروز در حاشیه همایش تخصصی رفسنجان تدبیر، تلاش و توسعه اظهار داشت: آموزش و پرورش رفسنجان با حدود ۵۰ هزار دانش‌آموز و ۶ هزار فرهنگی یک خانواده بزرگ در این شهرستان است.

رئیس کمیسیون آموزش و اقتصاد مقاومتی همایش رفسنجان تدبیر، تلاش و توسعه بیان داشت: آموزش و پرورش بر محورهای تعاون و همکاری و اخلاق تاکید دارد و یکی از محورهای توسعه شهرستان در راستای اقتصاد مقاومتی را ایده‌ها می‌داند.

وی با بیان اینکه در بین دانش‌آموزان رفسنجان ایده‌های فراوانی وجود دارد، تصریح کرد: آموزش و پرورش یکی از بازوان پرتوان برای پیشرفت شهرستان رفسنجان است.

مدیر آموزش و پرورش رفسنجان با بیان اینکه یکی از معضلات جامعه بیکاری است، اذعان کرد: آموزش مهارت دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف فنی و حرفه‌ای را داریم که پس از فارغ‌التحصیلی در اقتصاد مقاومتی تاثیرگذار هستند.

حسینی‌پور خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در اخلاق و فرهنگ جامعه نقش به سزایی دارد و یکی از زمینه‌های پیشرفت جامعه توسعه اخلاقی است.

وی از کسب رتبه اول کشوری در رشته اختر فیزیک توسط امیرحسین ستوده دانش‌آموز رفسنجانی یاد کرد و گفت: این رتبه و دیگر رتبه‌هایی که دانش‌آموزان ما در سطح استان و کشور کسب می‌کنند، مایه افتخار شهرستان رفسنجان هستند.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.