فرماندار رفسنجان عنوان کردارتباط حلقه مفقوده دانشگاه و صنایع در رفسنجان

فرماندار رفسنجان گفت: حلقه مفقوده ارتباط دانشگاه با حوزه‌های مختلف اعم از صنعت، معدن و… در رفسنجان وجود دارد.

به گزارش « سازش خبر » رفسنجان، حمید ملانوری  امروز در حاشیه جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان پیام نور رفسنجان در تالار عاشورای این دانشگاه اظهار داشت: رشد و تکامل انسان در گرو علم و دانش است.

وی بیان داشت: در مکتب اسلام به فراگیری علم و دانش تاکید زیادی شده و پیامبر هم به فراگیری علم در نقاط مختلف دنیا تاکید کردند.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: طی سال‌های اخیر حرکت علمی پرشتاب بوده و در حوزه علمی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی رقابت ایجاد شده که هرچه توانمندی علمی بالاتر باشد، موفقیت بیشتری حاصل می‌شود.

وی افزود: شهرستان رفسنجان با ۱۱ واحد دانشگاهی و بیش از ۲۵ هزار دانشجو، یک شهرستان دانشگاهی است، اما حلقه مفقوده ارتباط دانشگاه با حوزه‌های مختلف اعم از صنعت، معدن و… وجود دارد.

ملانوری با بیان اینکه باید با تفکر توسعه‌گرایی و کارآفرینی وارد دانشگاه شد، گفت: کسی به درجه واقعی فارغ‌التحصیلی می‌رسد که توانایی تأثیرگذاری برابر با درجه‌اش در جامعه داشته و باید حضور جدی و فعال در عرصه‌های توسعه‌ای رفسنجان داشته باشد.

وی بیان کرد: همایش رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه با جشنواره بازی‌های بومی محلی کشور از ۲۴ شهریور آغاز می‌شود و تا ۲۹ شهریور همراه با برپایی نمایشگاه توانمندی‌های شهرستان، ثبت ملی و جشن ملی پسته، شو اسب و همایش تخصصی اجرا می‌شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.