با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی ۸ طرح عمرانی و کشاورزی در منطقه نوق افتتاح و کلنگ‌زنی شد/تصاویر

با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی ۸ طرح عمرانی و کشاورزی در منطقه نوق افتتاح و کلنگ‌زنی شد

 به گزارش « سازش خبر » پیش از ظهر امروز در ششمین روز از هفته دولت در منطقه نوق رفسنجان هشت طرح عمرانی و کشاورزی کلنگ‌زنی و یا به بهره‌برداری رسید.

پروژه آسفالت روستای جهان آباد بخش فردوس به میزان ۲۰ هزار متر مربع و اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت مردم و دهیاری افتتاح شد.

دفتر دهیاری ناصح آباد بخش فردوس با اعتبار ۶۰ میلیون تومان و زیربنای ۹۰ متر مربع با همت خیران و دولت نیز افتتاح شد.

در ادامه فرماندار و مسؤولان رفسنجان از بیمارستان در حال احداث مرحوم مرتضوی روستای جهان آباد بازدید کردند، این بیمارستان ۷۵۰ متر مربع زیربنا دارد و تا یک ماه آینده عملیات ساخت آن به پایان می‌رسد.

مسوولان محلی همچنین پارک بانوان شهر صفاییه بخش فردوس با وسعت ۲ هزار و۸۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان را کلنگ‌زنی کردند.

این پارک شامل پارکینگ زمین‌های ورزشی، پیست، اسکیت، دوچرخه‌سواری، محوطه  و … است که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد، زمین این پارک توسط آگاه از خیران اهدا شده است.

یکی دیگر از پروژه‌های افتتاح شده امروز پروژه آبیاری تحت‌فشار مرتضوی روستای جوادیه مرتضوی در بخش فردوس بود که به گفته حسین رضایی مدیر جهاد کشاورزی رفسنجان این پروژه برای ۴۲ هکتار سطح زیر کشت با اعتبار ۴۱۱ میلیون تومان ایجاد شده است.

همچنین امروز میدان امام حسین (ع) و پارک مصلای صفاییه هم با مجموع اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان گلنگ‌زنی شد.

سالن ورزشی رکن آباد بخش فردوس هم با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان با کمک خودیاری مردم و یک هزار متر مربع زیربنا احداث شده است که به بهره‌برداری رسید.

چاه آب آشامیدنی رکن آباد نیز با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان از محل خودیاری و شرکت آب فاضلاب روستایی به بهره‌برداری رسید و این چاه آب آشامیدنی سه روستای رکن آباد، محمد آباد برخوردار و جنت مرتضوی را تأمین می‌کند.

آرامستان جدید رکن آباد نیز با اعتبار ۴۳ میلیون تومان توسط خیر محمد عباس‌زاده به بهره برداری رسید.

سیستم کم‌فشار زیرسطحی در جوادیه فلاح نیز به میزان ۴ هکتار و اعتبار ۶۴ میلیون تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

IMG_0925

  IMG_0927 IMG_0928 IMG_0932 IMG_0935 IMG_0942 IMG_0946 IMG_0951 IMG_0954 IMG_0961 IMG_0962 IMG_0966 IMG_0971 IMG_0976


دیدگاه برای “با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی ۸ طرح عمرانی و کشاورزی در منطقه نوق افتتاح و کلنگ‌زنی شد/تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.