فرماندار رفسنجان از آغاز احداث بیمارستان خصوصی ۱۵۰ تختخوابی در آینده نزدیک در رفسنجان خبر داد.

فرماندار رفسنجان از آغاز احداث بیمارستان خصوصی ۱۵۰ تختخوابی در آینده نزدیک در رفسنجان خبر داد.

 به گزرش « سازش خبر » حمید ملانوری پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز در مصلای بزرگ امام‌خامنه‌ای این شهر با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: دولت از ابتدای آغاز به‌کار چند شعار به طور جدی در دستور کار خود قرار داد و تلاش کرد عملی شوند.

وی بیان داشت: ایجاد فضای همدلی و همزبانی به معنای واقعی در این دولت مورد توجه قرار گرفته و بر ترویج اخلاق در جامعه و استفاده از همه گروه‌ها برای خدمت به مردم از دیگر برنامه دولت بوده است.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه در رفسنجان شاهد همدلی و همزبانی مسؤولان هستیم، تصریح کرد: با شعار همدلی در راستای رشد و توسعه شهرستان گام برداشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای یکی از بزرگترین کارهای دولت بود، افزود: تیم کاردان، لایق و متعهد هسته‌ای ایران در برابر قدرت‌های بزرگ دنیا با حفظ خطوط قرمز نظام موفق شد در این مذاکرات به نتیجه برسد و ابرقدرت‌های دنیا استفاده از برنامه انرژی هسته‌ای را حق مسلم ما بدانند.

ملانوری خاطرنشان کرد: برجام به‌موقع اجرا شد و اگرچه انتقاداتی می‌شود اما مقام معظم رهبری دائما بر بدعهدی آمریکایی‌ها توصیه کردند.

وی ادامه داد: در حوزه اقتصادی شاهد حضور سران و هیأت‌های خارجی به کشور برای سرمایه‌گذاری بودیم و قیمت جهانی مس افزایش یافت و فروش مس آغاز شد.

فرماندار رفسنجان از افزایش ظرفیت تولید کارخانه اروند چرخ رفسنجان بزرگترین کارخانه تولید رینگ آلومینیوم در خاورمیانه در سایه برجام یاد کرد و افزود: در حوزه اقتصادی شاهد آرامش و رونق تولید هستیم.

وی بیان کرد: تا زمانی که اسلام و ارزش‌های دینی و روحیه جهادی و انقلابی در سایه ولایت در کشور ما حاکم باشد، در آینده‌ای نزدیک همه قدرت‌های بزرگ دنیا در برابر ملت ما سر تعظیم فرود خواهند آورد.

ملانوری همچنین طرح تحول نظام سلامت را یادآور شد و عنوان کرد: در سایه این طرح بیش از ۹ میلیون‌ نفر در کشور زیر پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند و ۳۰ هزار نفر در این شهرستان از خدمات این بیمه بهره‌مند شدند.

وی اظهار کرد: در بحث هتلینگ بیمارستان‌ها و اصلاح ساختار فیزیکی مراکز بهداشتی و درمانی تغییرات بسیار خوبی ایجاد شده و بیمارستان امام‌حسین (ع) با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی همراه است که این بیمارستان، بیمارستان تخصصی زنان است.

فرماندار رفسنجان از احداث بیمارستان خصوصی ۱۵۰ تختخوابی در رفسنجان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.