دستگیری عاملان قتل در امیرآباد گلشن انار/ اعتراف همسر مقتول به همکاری با قاتلین

دستگیری عاملان قتل در امیرآباد گلشن انار/ اعتراف همسر مقتول به همکاری با قاتلین

به گزارش « سازش خبر » به نقل از انار ما  مرتضی رعیتی دادستان انار در خصوص جزئیان این حادثه در گفت و گو با خبرنگارماگفت:صبح روز جمعه ۲۹مردادماه جسد یک مرد حدودا ۵۰ساله در مجتمع دامپروری امیرآباد گلشن انار کشف شد که به همراه آن همسر مقتول در منزل قدیمی این فرد حضور داشت که در این حادثه دست و پای همسر و قاتل بسته و توسط چند تبعه افغانی فرد مقتول را با ضربات چوب مورد حمله قرار داده‌اند که در نهایت باعث مرگش میشود.

رعیتی تصریح کرد: به دنبال صحبت های متناقض همسر مقتول در خصوص علت جرم ،احتمال همکاری همسر مقتول با قاتلین بوجود آمد که در نهایت پس از دستگیری قاتلین ،مشخص شد که قاتلین به پیشنهاد همسر مقتول با حضور در خانه مقتول این قتل را انجام داده اند.

وی افزود:طبق اعترافات همسر خیانت کار مقتول ، وی طبق اطلاعی که از قبل به قاتلین داده بود آنها را از شرایط مقتول و ساعت رسیدن به آن منزل مطلع می کند.

دادستان عمومی شهرستان با بیان اینکه پرونده در شعبه بازپرسی  در حال رسیدگی است،افزود:دو متهم افغانی دستگیر شده اند که پس از اقرار به قتل ونحوه ارتکاب جرم، روانه زندان شده و در این رابطه همسر مقتول نیز به اتهام مشارکت در قتل نیز دستگیر شده است.

وی در پایان افزود: فرد یا افرادی دیگر نیز در ارتکاب این قتل دست داشته اند که متواری هستند و تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار گرفته اند.


دیدگاه برای “دستگیری عاملان قتل در امیرآباد گلشن انار/ اعتراف همسر مقتول به همکاری با قاتلین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.