جشن دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (علیه السلام) در صحن امامزاده سید جلال الدین اشرف برگزار شد

با حضور خادمین امام رضا (ع) جشن دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (علیه السلام) در صحن امامزاده سید جلال الدین اشرف برگزار شد

 به گزارش « سازش خبر »به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت و میلاد علی بن موسی‌الرضا(عمراسم جشن با شکوهی  بعد از قرائت دعای ندبه همراه با سخنرانی حضرت حجت السلام  اسلامی و فر و مداحی آقای کردی از خادمین آستان قدس  رضوی  با اهداء جوائز(کمک هزینه سفر مشهد مقدسبا حضور اقشار مختلف مردم در صحن امامزاده سید جلال الدین اشرف  برگزارو مردم در این جشن با ویژگی‌های برجسته امام رضا(ع) بیشتر آشنا شدند.

در حاشیه این مراسم، «حجت الاسلام اسلامی فر» با اشاره به برخی احادیث و روایات پیرامون فضیلت و ثمرات زیارت امام هشتم(ع) گفت: فضیلت زیارت امام رضا(ع) برابر با حج مقبوله است و اگر زائران با معرفت این امام همام را در غربت زیارت کنند، گناهان گذشته و آینده آن ‌ها مورد بخشش خداوند قرار می گیرد. البته این امر زمانی محقق می شود که فرد امام را جلودار خود قرار دهد و به صورت دائمی به این امام بزرگوار اقتدا کند.

این مراسم در ساعت ۹ صبح جمعه ۲۲ مردادماه بعد  از قراعت دعای ندبه با نوای  مداح اهل بیت آقای صیادیان   شروع و در پایان با مداحی خادم بارگاه رضوی آقای کردی قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) توسط حاضرین به اتمام رسید.

۵xaw_darolsadaghyon.r_(2) (1) c76y_darolsadaghyon.r eoa4_darolsadaghyon.r_(9) fy3x_darolsadaghyon.r_(3) lam2_darolsadaghyon.r_(29) mq67_darolsadaghyon.r_(4) pkw1_darolsadaghyon.r_(17) t7qa_darolsadaghyon.r_(12) vnvp_darolsadaghyon.r_(21) xq6n_darolsadaghyon.r_(7)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.