پیام مهندس ملانوری معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان رفسنجان بمناسبت روز خبرنگار

پیام مهندس ملانوری معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان رفسنجان بمناسبت روز خبرنگار

به گزارش « سازش خبر » مهندس ملانوری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان پیامی به شرح زیر منتشر کرد

بسم الله الرحمن الرحیم
ن و القلم و مایسطرون
هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود. این روز شکوهمند را که روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم. این روز، یادآور حماسه آفرینی های آن هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند. یاد و خاطره شهیدان خبرنگار را هم گرامی می دارم. رسانه روشنی بخش عصر امروز و خبرنگار نگه دارنده مشعل این روشنی بخشی است. قدرت سنگین قلم بر دوش خبرنگارانی است که با صیانت از این امانت الهی، گام در راه آگاه سازی و شفاف سازی می گذارند.
آنجا که خداوند به قلم سوگند یاد می کند ارزش و جایگاه قلم و آنچه که توسط این قلم نوشته می شود نشان دهنده جایگاه قلم در نزد پروردگار قادر است.
خبرنگاران این طلایه داران عرصه فرهنگ، با مشکلات بسیاری از جمله نداشتن امنیت شغلی، بیمه مناسب، مشکلات معیشت و مواردی از این دست مواجه هستند اما همه این مسائل باعث نمی شود تا رسالت خود را بر زمین بگذارند.
نیاز است مسئولان حوزه فرهنگی و مطبوعات، با هم اندیشی در جهت کاهش این مسائل، گام های جدی بردارند تا دغدغه معیشت هم بار مضاعفی بر دوش خبرنگاران نباشد.
در آستانه روز خبرنگار، مجددا ضمن تبریک به فعالان عرصه رسانه، توفیق روز افزون جامعه خبری را از خداوند منان خواستارم.
حمید ملانوری
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان رفسنجاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.