فرماندار رفسنجان گفت: بانک اطلاعاتی دبیرخانه همایش رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه دائما فعال و به‌روزرسانی می‌شود.

فرماندار رفسنجان گفت: بانک اطلاعاتی دبیرخانه همایش رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه دائما فعال و به‌روزرسانی می‌شود.

 به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری در جلسه ستاد همایش رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه اظهار داشت: این همایش از ۲۴ تا ۲۹ شهریور با هدف معرفی شهرستان و استفاده از تمام ظرفیت‌های برای برنامه‌ریزی برای توسعه نسبی برگزار می‌شود.

ملانوری تصریح کرد: کارهای اجرایی در ستاد همایش در حال انجام است و کمیسیون‌های ۱۱گانه کارهای مربوط به خود را انجام می‌دهند و جلسات مرتب برگزار می‌شود.

وی افزود: از اولویت‌های این همایش شناسایی و دعوت از نخبگان رفسنجانی مقیم داخل و خارج از کشور است که در همایش حضور داشته باشند تا ظرفیتی ایجاد شود که به رونق شهرستان کمک شود.

فرماندار رفسنجان با اشاره به دبیرخانه همایش رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه تأکید کرد: این دبیرخانه پس از همایش نیز دائما فعال است و بانک اطلاعاتی آن به‌روز می‌شود.

وی ادامه داد: این بانک اطلاعاتی برای استفاده شهرداری، دستگاه‌ها، صنعتگران، رسانه‌ها و… به‌ طور دائم به‌روزرسانی می‌‌شود و بیانیه پایانی که در همایش تخصصی صادر می‌شود در این سایت عنوان می‌شود.

ملانوری بیان کرد: در نمایشگاهی که طی همایش برپا می‌شود، صنایع‌دستی، معادن، صنایع، کشاورزی، نخبگان علمی، بخشداری‌ها و… غرفه دارند تا ظرفیت‌های آنها به نمایش گذاشته شود.

وی گفت: فضایی که در آن نمایشگاه ایجاد می‌شود باید مناسب باشد و با ارائه تولیدات شهرستان به‌ویژه در بخش کشاورزی که ادواتی مانند چرخ‌های پسته پوست‌کنی و … که تولیدات خاص این شهرستان است معرفی می‌شود.

ملانوری متذکر شد: این همایش فرصتی مناسب برای معرفی شهرستان به میهمانان و زمینه‌ای برای اطلاع‌رسانی داشته‌های ماست.

علی بهشتی‌پور مسؤول کمیته دعوت از نخبگان نیز در این جلسه از شناسایی ۱۰۰ نفر از نخبگان رفسنجانی داخل و خارج از کشور خبر داد و تصریح کرد: آنچه برای این میهمانان مد نظر است، معرفی زمینه‌ها و طرح‌ها برای جذب سرمایه‌گذار است.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.