معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان در جمع عزاداران کاروان صادقیون عنوان کرد:امنیت ایران اسلامی به‌خاطر وجود نعمت ولایت است که در هیچ‌جای دنیا نیست.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان در جمع عزاداران کاروان صادقیون عنوان کرد:امنیت ایران اسلامی به‌خاطر وجود نعمت ولایت است که در هیچ‌جای دنیا نیست.

به گزارش « سازش خبر » حجت‌الاسلام عباس بذرکار معاون سازمان تبلیغات‌اسلامی استان کرمان در حاشیه سومین همایش بزرگداشت امامزاده سیدجلال‌الدین‌اشرف در محل این امام‌زاده شریف با تسلیت شهادت امام‌جعفر صادق(ع) اظهار داشت: ما نعمت‌هایی داریم که از آنها غافل می‌شویم و داشته‌های خود را نمی‌بینیم.

وی ادامه داد: ما معمولا داشته‌های دیگران و مشکلات و گرفتاری‌های خودمان را می‌بینیم که نباید اینگونه باشد، سلامتی یکی از نعمت‌های بزرگی است که خداوند به ما عطا کرده و باید قدردان این نعمت باشیم.

بذرکار تصریح کرد: امام‌صادق(ع) فرمودند« دو نعمت بزرگ امنیت و سلامت داریم». اگر به کشورهای اطراف نگاهی بیندازیم ناامنی‌های کشورهایی مانند یمن، عراق، سوریه، افغانستان و … را می‌بینیم و امنیت ایران که پایدار است، هیچ کشوری حتی کشورهای مدعی و اروپایی هم ندارند.

وی خاطرنشان کرد: کاروان‌هایی که از شهرهای مختلف به مشهد مشرف می‌شوند، زنان و دختران ما با خیال راحت از اینکه امنیت کامل وجود دارد همراه این کاروان حرکت می‌کنند.

IMG_0866

بذرکار با اشاره به ایجاد داعش با هدف فرستادن آن به قلب ایران، اذعان کرد: اما دشمن موفق نشد به هدف خود برسد و داعش به‌جان خودشان افتاده است.

وی اذعان کرد: امنیت ایران اسلامی به‌خاطر وجود نعمت ولایت است که در هیچ‌جای دنیا نیست.

ذرکار ادامه داد: اگر چه در کشور ما گرفتاری‌ها و مشکلاتی وجود دارد، اما زندگی ما با استفاده از نعمت‌هایی که داریم قانع‌کننده خواهد بود.

این مسؤول با اشاره به اینکه برخی شعار می‌دهند «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران»، تصریح کرد: ما امروز در سوریه شهید می‌دهیم و پول خرج می‌کنیم برای اینکه جمهوری اسلامی ایران مرزهای خود را خارج از کشورش تعریف کرده اگر در سوریه نجنگیم اتفاقات سوریه در ایران می‌افتاد.

وی امنیت فیزیکی، روحی و روانی کشورمان را بی‌نظیر دانست و تأکید کرد: باید بر مشکلات صبر داشته باشیم و فرصت‌ها را مغتنم بشماریم.

معاون سازمان تبلیغات‌اسلامی استان کرمان متذکر شد: مواظب باشیم سبک زندگی اهل‌بیت(ع) را به‌کار گیریم و از تشریفاتی که در زندگی به‌وجود آمده دوری کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.