فرماندار رفسنجان:رویکرد رفسنجان به سمت صنعتی شدن است

فرماندار رفسنجان گفت: با توجه به خشکسالی‌هایی که چند سال اخیر اقتصاد و کشاورزی رفسنجان را به چالش کشیده، رویکرد ما به سمت صنعتی شدن است.

 به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری پیش از  ظهر امروز در جلسه ستاد مثلث توسعه اقتصادی و ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی این شهرستان اظهار داشت: در دو سال اخیر در جلسات ستاد مثلث توسعه اقتصادی شهرستان طرح‌های زیادی مطرح و برخی از آنها به مرحله اجرا رسیده است.

وی ادامه داد: جلسات این ستاد سبب ایجاد انگیزه و اعتماد بین سرمایه‌گذاران شده و همواره شاهد ورود سرمایه‌گذاران هستیم.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: با توجه به خشکسالی‌هایی که چند سال اخیر اقتصاد و کشاورزی رفسنجان را به چالش کشیده، رویکرد ما به سمت صنعتی شدن است.

ملانوری با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است، افزود: بهترین برنامه‌ای که می‌تواند شهرستان و کشور را از مشکلات اقتصادی نجات دهد, پیاده کردن سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی است.

وی خاطرنشان کرد: طرح‌هایی که مطرح می‌شوند, اینگونه نیست که مشکلاتی سر راه اجرایی شدن آنها وجود نداشته باشد، اما با همت و همکاری به‌دور از جنجال‌ها و دعواهای سیاسی می‌شود این مشکلات را برطرف کرد.

فرماندار رفسنجان عنوان کرد: باید تلاش کرده و از ظرفیت‌های شهرستان استفاده کنیم و در قالب مدیریت بومی به رشد و توسعه و رونق رفسنجان کمک کنیم.

وی از برگزاری همایش شش روزه رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه از ۲۴ تا ۲۸ شهریور خبر داد و افزود: در این همایش جشنواره بازی‌های بومی محلی کشور، نمایشگاه توانمندی‌های شهرستان، تورهای گردشگری، همایش تخصصی و… برگزار می‌شود.

وی با اذعان به اینکه این همایش تنها هدفش معرفی ظرفیت‌های فعلی شهرستان و رفع مشکلات شهرستان در قالب خرد جمعی و تدبیر همه جانبه است، بیان کرد: در این همایش برنامه‌ریزی برای آینده شهرستان و کمک به نسل‌های آینده انجام می‌شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.