فرماندار رفسنجان:بی‌اعتمادی سرمایه‌گذاران با تشکیل مثلث اقتصادی کرمان از بین رفت

فرماندار رفسنجان گفت: مثلث توسعه اقتصادی به عنوان طرح ابتکاری استاندار کرمان یکی از چالش‌های پیش‌ روی ما یعنی بی‌انگیزگی و بی‌اعتمادی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را رفع کرد.

 به گزارش « سارش خبر »  حمید ملانوری پیش از ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی استان با محوریت منطقه شش از مناطق هشت‌گانه اقتصادی شامل شهربابک، رفسنجان و انار اظهار داشت: مثلث توسعه اقتصادی به عنوان طرح ابتکاری استاندار کرمان یکی از چالش‌های پیش‌ روی ما یعنی بی‌انگیزگی و بی‌اعتمادی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را رفع کرد.

وی بیان داشت: سالانه بیش از یک هزار میلیارد تومان پسته در رفسنجان به فروش می‌رسد که بیشتر این درآمد از استان و یا حتی کشور خارج می‌شد.

ملانوری ادامه داد: اما مثلث توسعه اقتصادی نشان داد، دوگانگی و چندگانگی بین مسؤولان وجود ندارد و ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تفاهمنامه سرمایه‌گذاری در شهرستان رفسنجان منعقد شده است.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه ستاد مثلث توسعه اقتصادی رفسنجان به بهره‌برداری رسیده است که با پروژه‌های ۱۵ سال این شهرستان برابری می‌کند و باید به استاندار کرمان برای طرح ایده مثلث توسعه اقتصادی تبریک گفت.

ملانوری یادآور شد: با اجرای طرح مثلث اقتصاد مقاومتی شاهد احداث چند نیروگاه برق، هتل، مرمت بزرگترین خانه خشتی جهان، احیای باغ‌سرا، احداث واحدهای صنعتی، راه‌اندازی کارخانه فروکروم با سرمایه‌گذاری خارجی در رفسنجان هستیم.

وی ادامه داد: باید از توانمندی شرکت مس به عنوان مدیر معین منطقه شش اقتصادی استان کرمان استفاده کنیم.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.