زورخانه ذوالفقار حسن آباد نوش آباد رفسنجان افتتاح شد+تصاویر

با حضور یاسر صالح نیا رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان و جمعی ازمسئولین و پیشکسوتان ورزش باستانی شهرستان ، زورخانه ذوالفقار روستای حسن آباد نوش آباد افتتاح شد

به گزارش « سازش خبر » با حضور یاسر صالح نیا رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان   و جمعی ازمسئولین و پیشکسوتان ورزش باستانی شهرستان ، زورخانه ذوالفقار روستای حسن آباد نوش آباد افتتاح شد

به گزارش خبرنگار هرمزخبر ، مراسم افتتاحیه زورخانه ذوالفقار روستای حسن آباد نوش آباد با حضور پیشکسوت پهلوانی ایران ، حیدر ذاکری ۱۰۶ ساله برگزار شد.

در این آیین که با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان رفسنجان ، بخشدار بخش مرکزی ، رئیس هیئت ورزشی و پهلوانی شهرستان ، پیشکسوتان ورزش باستانی و همچنین با حضور اهالی این روستا برگزار شد ، ورزشکاران به اجرای ورزش باستانی پرداختند و  در پایان با حضور در محل زورخانه و توسط مادر شهید علی ابراهیمی ، این زورخانه افتتاح گردید.

ابراهیمی در گفتگو با هرمزخبر بیان داشت: با تلاش های چندین ماهه جوانان این منطقه توانستیم حمام عمومی این روستا که مخروبه و زباله دان شده بود ، باز سازی و احیا کنیم.

ابراهیمی گفت: جوانان این منطقه نیازمند نگاه خیرخواهانه مسئولین بویژه مسئولین ورزشی شهرستان هستند و امیدواریم که ما را در این ورزش باستانی حمایت و همیاری نمایند.

افتتاحیه زورخانه (9).jpg

افتتاحیه زورخانه (10).jpg

افتتاحیه زورخانه (11).jpg

افتتاحیه زورخانه (12).jpg

افتتاحیه زورخانه (13).jpg

افتتاحیه زورخانه (18).jpg

افتتاحیه زورخانه (19).jpg

افتتاحیه زورخانه (20).jpg

افتتاحیه زورخانه (8).jpg

افتتاحیه زورخانه (7).jpg

افتتاحیه زورخانه (5).jpg

افتتاحیه زورخانه (4).jpg

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.