فرماندار رفسنجان:فرهنگ عفاف و حجاب باید ترویج یابد

فرماندار رفسنجان گفت: عفاف و حجاب از ارزش‌های مهم مکتب اسلام است و باید فرهنگ آن در جامعه ترویج یابد.

  به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری  در جلسه صیانت از حریم امنیت عمومی پیرامون حجاب و عفاف، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع دستگاه‌های مربوطه دقت لازم در این حوزه داشته باشند، حجاب و عفاف که از ارزش‌های مهم در مکتب ما به شمار می‌رود به خوبی‌ در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان داشت: اهمیت عفاف و حجاب باید ترویج و فرهنگ‌سازی شود، آنچه در آیین و مکتب ما وجود دارد از جمله حجاب و عفاف به شیرینی زندگی و تحکیم بنیان خانواده کمک می‌کند و جامعه را سالم نگه می‌دارد.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: اگر دستوری در احکام شرعی ما وجود دارد و خدا خواسته ما رعایت کنیم این دستورات همه به اصل و اساس زندگی و نشاط اجتماعی و خانواده کمک می‌کند تا مردم در جامعه انسانی زندگی کنند.

وی با اشاره اینکه اگر هنجارشکنی وجود دارد باید ریشه‌یابی و مورد بررسی قرار گیرد، افزود: برای رفع این ریشه باید برنامه‌ریزی شود.

ملانوری افزود: بسیج خواهران روز گذشته راهپیمایی از میدان شهدا تا مسجد امام خمینی(ره) داشتند و کار انجام شد که کار ارزشمندی بود.

وی خاطرنشان کرد: در پی مصوبات جلسات قبل مقرر شد اتاق اصناف در رابطه با اصلاح ویترین‌های فروشگاه‌های عرضه پوشاک طراحی مناسب انجام دهد که ویترین‌های مناسب طراحی شود تا هم جذابیت وجود داشته باشد هم فضای ظاهری و بیرونی مغازه‌ها اصلاح شود و این مهم باید جدی گرفته شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.