مهندس انارکی محمدی ازپروژه های دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بازدید کرد/تصاویر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: سالانه بیش از ۷۰۰ هزار نفر به مراکز درمانی شهرستان رفسنجان و انار مراجعه می کنند که از جمعیت این دو شهرستان بیشتر است و آمار بسیار بالایی است.

به گزارش « سازش خبر » دکتر علی اسماعیلی ندیمی در حاشیه بازدید نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس از پروژه های این دانشگاه اظهار داشت: خوشبختانه علیرغم کمبود بودجه هیچگاه پروژه های این دانشگاه متوقف و تعطیل نشده است.
وی افزود: پیش بینی می کنیم تا پایان امسال ۳ پروژه مهم دانشگاه (سلف و سرویس و سالن غذا خوری ، بیمارستان انار و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ) به اتمام و بهره برداری برسد.
وی با بیان اینکه ساخت و سازهای اخیر در تاریخ دانشگاه بی نظیر بوده است، تصریح کرد: کلیه مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی در رفسنجان بهسازی و بازسازی شده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خاطرنشان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تحولات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان کشور و بالطبع شهرستان های رفسنجان و انار روی داده است.
اسماعیلی ندیمی با اشاره به اخذ مجوز دانشکده بهداشت در سال گذشته، یادآور شد: در سه سال اخیر مبلغ ۵/۱۴ میلیارد تومان تجهیزات برای مراکز درمانی شهرستان های رفسنجان و انار خریداری شده است.
وی از تعامل خوب فرماندار، شهردار و مسئولین با این دانشگاه قدردانی کرد و افزود: در رابطه با مسئله آرسنیک نباید احساسی و غیر علمی برخورد کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با تأکید بر اینکه نباید مردم را برای آرسنیک بیش از حد نگران کرد، خاطرنشان کرد: موضوع غذاهای ناسالم و فست فودها و … به مراتب ممکن است خطرات بیشتری برای سلامتی داشته باشند.
وی با یادآوری رتبه های برتر دانشجویان علوم پزشکی در مسابقات مختلف فرهنگی و هنری به کمکهای خیّرین به دانشگاه پرداخت و گفت: در ۳ سال گذشته خیرین بیش از ۸ میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان کمک کرده اند که البته کمکهای آنها در سالهای گذشته نیز همواره وجود داشته است.
اسماعیلی ندیمی از بدهکاری ۲۰ میلیارد تومانی سازمانهای بیمه گر به این دانشگاه خبر داد و بیان داشت: مطالبات پزشکان و پرسنل و کارمندان دانشگاه با تاخیر در حال پرداخت است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ابراز داشت: سالانه بیش از ۷۰۰ هزار نفر به مراکز درمانی شهرستان رفسنجان و انار مراجعه می کنند که از جمعیت این دو شهرستان بیشتر است و آمار بسیار بالایی است.
بنا به این گزارش، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس از پروژه های سایت دانشگاه شامل خوابگاه، سلف سرویس، سالن همایش، کتابخانه، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، مرکز EOC مدیریت بحران و همچنین مرکز مطالعات کوهورت، بیمارستان امام حسین(ع)، ساختمان جدید اورژانس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) ، مجتمع جدید دندانپزشکی واقع در جنب مرکز بهداشتی شماره ۵ و مرکز بهداشتی شماره یک شهری بازدید کرد.

IMG_9018_19401 IMG_9023_19402 IMG_9031_19403 IMG_9032_19404 IMG_9037_19405 IMG_9051_19406 IMG_9062_19408 IMG_9070_19409 IMG_9113_19410 IMG_9125_19411 IMG_9149_19412

 


دیدگاه برای “مهندس انارکی محمدی ازپروژه های دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بازدید کرد/تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.