رفسنجان و کهنوج سهم بالایی از نظر وقوع سرقت دارند

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: رفسنجان و کهنوج سهم بالایی از نظر وقوع سرقت دارند و این شهرستان‌ها باید به عنوان مناطق هدف مورد توجه قرار گیرند.

 به گزارش « سازش خبر » به نقل از فارس یدالله موحد در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان با موضوع سرقت اظهار داشت: قرار است برنامه حوادث ، در صدا و سیمای مرکز کرمان با همکاری پلیس، دستگاه قضایی و صدا و سیما تولید و پخش شود.وی ابراز داشت: ۷۰ راهکار عملیاتی تعریف شده برای پیشگیری از وقوع سرقت در کشور شناسایی شده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: سرقت یکی از جرائم تکان دهنده در جامعه است و ریشه‌کن نمی‌شود، باید اهدافی را برای خود در راستای کاهش جرم سرقت مشخص کنیم.

موحد اضافه کرد: رفسنجان و کهنوج سهم بالایی از نظر وقوع سرقت دارند و این شهرستان‌ها باید به عنوان مناطق هدف انتخاب شوند و مورد توجه قرار گیرند.

وی همچنین پایش تصویری را از جمله راهکارها برای کاهش جرم سرقت برشمرد و افزود: معابر عمومی و مناطق حساس باید به پایش تصویری مجهز شوند.

این مقام قضایی عنوان کرد: راهکارهای فرهنگی نیز باید برای کاهش جرم سرقت و دستیابی به اهداف مورد توجه قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.