آمار اکثر سرقت ها مربوط به مواد مخدر است

آمار اکثر سرقت ها مربوط به مواد مخدر است

 به گزارش « سازش خبر » حسین رئیسی‌نژاد در همایش پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان اظهار داشت: امروز بحث مواد مخدر یک بحث مهم است که  استعمار؛ دشمنانو قدرت‌های بزرگ با برنامه‌ریزی و اهداف مشخصی این کار را انجام می‌دهند.

وی افزود تا به امروز هزینه‌های زیاد در راه مقابله با مواد مخدر تصریح کرد: با وجود  هزینه های مخصوصا  شهدای زیادی که در راه مبارزه و پیشگری داده اما متاسفانه هنوز موفق نشدیم  جلوی این معضل مهم اجتماعی را بگیریم و درصد بالایی از آمار زندانیان در کشور مربوط به مواد مخدر است.

دادستان رفسنجان ادامه داد: سن مصرف مواد مخدر به ۱۳ و ۱۴ سال رسیده و سن افرادی که در عرصه فروش و توزیع فعالیت می‌کنند نیز پایین است که این‌ها همه زنگ خطری است که باید در بحث مبارزه با مواد مخدر به آن توجه شود.

وی خاظر نشان کرد متاسفانه امروز جوانی که باید در چرخه اقتصادی فعالیت کند در دام مواد و حتی در قاچاق و توزیع مواد افتاده است و آمار اکثرخلاف ها و سرقت ها به مموا مخدر مربوط می شود.

رئیسی‌نژاد تصریح کرد: در انجام مسؤولیت و کاری که داریم این مسأله را باید جدی بگیریم و باید در این زمینه خدمتی بزرگ به کشور انجام دهیم انجام این امر مهم باعث می شود تا جامعه ای بهتر و با با نشاط تر داشته باشیم

وی اضافه کرد : متاسفانه امروزه دسترسی جوانان به مواد مخدر دقیقه‌ای شده و  باید این را به عنوان بحث جدی و مسأله اصلی نگاه کنیم و نباید در این بخش سهل انگاری کنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.