بزودی نیروگاه ۱۰ ماگاواتی برق شهرستان رفسنجان افتتاح می شود /عکس

به گزارش « سازش خبر »  با حضور دکتر ارسلان ، مهندس محمدی انارکی نماینده  مردم شهرستان های رفسنجان و انارو جمعی از مسولین شهرستانجلسه راه انداری نیروگاه ۱۰مگاواتی  برگزار گردید. معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداردر این جلسه اظهار داشت :  منابع طبیعی را می توان بستر مناسب برای توسعه دانست  و نباید فقط از…

به گزارش « سازش خبر »  با حضور دکتر ارسلان ، مهندس محمدی انارکی نماینده  مردم شهرستان های رفسنجان و انارو جمعی از مسولین شهرستانجلسه راه انداری نیروگاه ۱۰مگاواتی  برگزار گردید.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداردر این جلسه اظهار داشت :  منابع طبیعی را می توان بستر مناسب برای توسعه دانست  و نباید فقط از منابع طبیعی و آبخیزداری در بخش کاشت و برداشت استفاده کرد.

وی در ادامه افزود: نیرو گاه ۱۰ ماگاواتی برق بزودی راه اندازی و افتتاح می شود  می توان با استفاده از انرژی خورشیدی و با تولید برق زمینه سرمایه گذاری و اشتغال را فراهم کرد.

ارسلان در ادامه اضافه کرد: باید از همکاری های دانشگاه در برنامه ریزی و اجرای این طرح ها قدردانی کرد و امیدواریم مانند گذشته این همکاری ها ادامه داشته باشد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان رفسنجان تاکید کرد : نگاه دولت و مسئولین به توسعه و سرمایه گذاری می باشد و باید با این همکاری ها و اجرای طرح ها بستر حضورسرمایه گذار، سرمایه گذاری و خصوصا اشتغال زایی را فراهم کنیم .

 

۲۸۱a05d7-2891-4143-b1f2-d8161973a3e0دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.