باید به مسائل فرهنگی اهمیت خاصی داده شود

فرماندار شهرستان رفسنجان مسائل فرهنگی در جامعه باید اهمیت خاصی داده شود و اگر روحانیون بخواهند مساجدی شلوغ را شاهد باشند باید فکری برای حل مشکل فرهنگی جامعه انجام دهند.

به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری  در جشن حمایت از زندانیان اظهار داشت: شهرستان رفسنجان  در تمام موضوعات از جمله  مشارکت خیران در استان و حتی کشور زبان زد و الگو  می باشد و به خود می بالدو این مشارکت ها در همه مسائل اعم از  مذهبی ؛بهداشتی ؛ درمانی و حتی   زیرساخت‌هاهم مشارکت دارند.

وی در ادامه تصریح کرد: باید این نکته را در در نظر داشت که همه افراد جامعه مانند زنجیر به هم پیوسته هستند و اگر مشکلی برای یک نفر پیش آمد بقیه اعضا برای حل مشکل همکاری کنند.

ملانوری در ادامه به مسئله فرهنگی در جامعه اشاره کردندو افزودند : مسائل فرهنگی در جامعه  باید اهمیت خاصی داده شود و اگر روحانیون بخواهند مساجدی شلوغ را شاهد باشند باید فکری برای حل مشکل فرهنگی جامعه انجام دهند.

فرماندار شهرستان رفسنجان افزود شاهد میانگین سن پائین زندانیان در زندان ها هستیم که این زیبنده جامعه نیست و باید برنامه اقدام شود تا زندانی و زندان در جامعه نداشته باشیم و مابرای کمک به فرد مجرم دنبال حل مشکل نیستیم بلکه او را فردی بزهکار می‌بینیم و باید در نظر داشته باشیم که شاید ماهم در این جرم دخالت داشتیم زیرا افراد در جامعه در رشد و عقب ماندگی ها با ماسهیم هستند.

وی خاطر نشان کرد: برخی افرادی که گرفتار شدند ناخواسته تحت تأثیر رفتارهای اجتماعی بوده که در این راه افتاده‌اند و علاوه بر اینکه سالی  برای کمک به خانواده های زندانیان  جمع می شویم  باید دنبال  مشکل و حل مشکل باشیم

فرماندار شهرستان رفسنجان در پایان افزود خانواده‌های زندانیان مورد تهدید هستند و نباید ترحم شوند،تاکید کردند: ما وظیفه داریم که خانواده بزرگتری اداره کنیم و دست خانواده زندانیان را بگیریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.