نشست هم اندیشی و همفکری با مدیران سایت های خبری و هفته نامه های شهرستان رفسنجان برگزارشد

با حضور فرماندار نشست هم اندیشی و همفکری با مدیران سایت های خبری و هفته نامه های شهرستان رفسنجان برگزارشد

به گزارش خبرنگار « سازش خبر » صبح امروز نشست هم اندیشی و همفکری با مدیران سایت های خبری و هفته نامه های شهرستان رفسنجان در مورد برگزاری همایش رفسنجان تدبیر تلاش و توسعه در محل فرمانداری شهرستان رفسنجان برگزار شد.

حمید ملانوری فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان اظهار داشت : همایش رفسنجان تدبیر ؛ تلاش ؛ توسعه برگزاری  نشست هاوتشکیل ستادهای همایش تشکیل   و آقای میرافضلی به عنوان دبیر ستاد همایش که در حوزه فرهنگی تجربه فراوانی دارند انتخاب شده است.

ملانوری خاظر نشان کرد دبیرخانه ستاد در ساختمان بخشداری مرکزی مستقر شده است.

وی بیان کرد همایش رفسنجان تدبیر تلاش و توسعه با  ۹ کمیته اجرایی و ۱۰ کمیسیون در بخش های فرهنگی ؛ اجتماعی  ؛اقتصادی ؛ امنیت ؛ ورزشی و… تشکیل و در نیمه دوم شهریوماه  در رفسنجان برگزار خواهد شد.

IMG_0190

ملانوری در ادامه به پتانسیل و زیر ساخت ها و ظرفیت های شهرستان چون مراکز دانشگاهی ؛ راه ترانزیتی ؛ فرودگاه ؛ راه آهن ؛ آثارتاریخی ؛ گردشگری ؛ معادن  اشاره کردند و افزودند باید از این ظرفبت ها استفاده کرد و با همکاری و همدلی برای پیشرفت شهرستان فعالیت هایی و برنامه های طولانی مدت انجام دهیم.

وی تصریح کرد طی آمار صورت گرفته ۱۳هزار بیکار در شهرستان وجود دارد که طبق تحقیقات صورت گرفته ۵ هزار نفر جویای کار هستند که باید از این برنامه ها برای رشدو توسعه اقتصاد و اشتغالزای برنامه هایی انجام شود.

فرماندار شهرستان رفسنجان بیان داشت همزمان با برگزاری این همایش به همت فدراسیون  ورزش های بومی محلی کشور مسابقاتبومی محلی در شهرستان برگزار خواهد شد .

ملانوری هدف از برگزاری این مسابقات آشنایی جوانان با بازی های قدیمی و محلی و رواج شادی و نشاط و امید بین مردم بیان کرد.

فرماندار شهرستان رفسنجان در پایان افزود علاوه برغرفه های معرفی اماکن تاریخی و گردشگری غرفه هایی برای طرح های اقتصادی درحال اجرا و تفاهم نامه هایی که با سرمایه گزاران بخش خصوصی ارائه خواهد شد تا با این کارمردم  از روند کارها اقتصادی و سرمایه گذاری در بخش اقتصادی آگاه شوند

IMG_0187

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.