شبکه آب آشامدنی رکن آباد بعد از ماه مبارک رمضان افتتاح می شود/عکس

مهندس کدخدایی بخشدار فردوس خبر داد :شبکه آب آشامدنی رکن آباد بعد از ماه مبارک رمضان افتتاح خواهد شد

به گزارش خبرنگار « سازش خبر »  با حضور حجت الاسلام رجب زاده ؛ مهندس کدخدایی و اعضای شورا و دهیار روستاهای همت آباد و جوادیه مرتضوی جلسه حل مشکل آب روستایی روستاهای جوادیه مرتضوی و همت آباد بررسی شد.

مهندس  مصطفی کدخدایی بخشدار فردوس ضمن تبریک و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان  اضهار داشت : در زمانی که بنده در  دی ماه ۱۳۹۳ مسئولیت بخش را برعهده گرفتم بخش فردوس بخشی بحران زده و با مشلکلات فراوانی روبرو بود که می بایست با تدابیر لازم جهت رفع این مشکلات اندیشیده و اقدامات لازم و سریع می شد.

وی در ادامه افزود : در این خصوص با دعوت از شورا ها و دهیاری و بزرگان بخش به بررسی مشکلات  هر روستا پرداختیم و ضمن تشکیل یک تیم کارشناسی شده طی یک برنامه ریزی کوتاه مدت (۲ ساله) برای حل مشکلات مخصوصا در خصوص آب روستا ها اقدامات انجام دادیم

بخشدار فردوس با اشاره به آب آشامدنی روستاهای جهان آباد و محودیه بیان داشت : در زمان تودیع و معارفه بنده بخشدار سابق در سخنرانی که در جمع مسئولین برگزار شد گفت : اگر مهندس کدخدایی مشکل آب روستا های جهان آباد و محمودیه را حل کند مهمترین و سخت ترین عملکرد در بخش فردوس انجام داده است

وی تصریح کرد مشکل  آب روستای جهان آباد تا حدی جدی شده بود که در شبکه های مجازی و رسانه های داخلی و خاجی منتشر و پخش شد و با برنامه ریزی و جلسات فشرده با فرماندار محترم شهرستان و اداره آبفار استان و به همت دهیار و شوراهای روستا توانستیم بعد از ۱۰ سال مشکل آب این دو روستا  در کمتر از ۴ ماه حل و با حضور استاندار افتتاح شد.

۴-۱

 

کدخدایی در ادامه مشکلات اصلی بخش به شبکه آب آشامدنی مهدی آباد اشاره کردند گفتند شبکه آب آشامدنی مهدی آباد روستا هایی چون مهدی آباد ؛ علی آباد علیا؛ قائیمه؛ شجاع آباد ؛ را تامین می کرد و با مشکل کم آبی روبرو بود که توانستیم با همکاری مردم ؛ دهیاری ها و شخص  آقای حسن بختیاری مسئول شبکه آب آشامدنی مشکل آب این چند روستا را هم حل کنیم.

وی در ادامه به عملکرد دوساله بخشدار ی فردوس مانندساخت خانه دهیاری ها ؛ آسفالت جاده محمد آباد هراتی  به همت آباد ؛ آسفالت کوچه ها و خیابان های اکثر روستا ها و همچنین مشکل برق  و افت ولتاژ  اشاره کرد افزود به  لطف پروردگار و همت شوراهاو دهیاران و مردم ولایت مداربخش و حمایت های فرماندار محترم در دولت تدبیر و امید امروز  مهمترین مشکلات زیر ساخت های  روستا ها  بخش  حل شده  است.

IMG_0400

مهندس کدخدایی خاظر نشان کرد بعد از حل مشکل شبکه آب آشامدنی روستاهای جهان آباد و مهدی آباد حل مشکل آب روستاهای رکن آباد؛ جنت ؛ جوادیه مرتضوی و همت آبادرا در برنامه کاری قرار دادیم  که با حمایت فرماندار و اداره آبفار استان و شهرستان و مشارکت خیرین و تلاشهای شورا و دهیار رکن آباد بعد از ماه مبارک رمضان شاهد افتتاح و حل مشکل آب روستا ها خواهیم بود.

وی تصریح کرد با افتتاح چاه آب آشامدنی رکن اباد و تزریق آب به روستاهای جنت ؛ جوادیه مرتضوی و همت آباد تاکید کرد هیچ شکلی در تزریق و فشار و تقسیم  آب در روستا ها نخواهیم داشت.

کدخدایی در  پایان افزود با همکاری و وحدت مردم و شورا ها و حمایت های همه جانبه فرماندار ؛معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ؛ همکاران مستقر در فرمانداری و همه روسای ادارت شهراستان که در حل مشکلات همکاری لازم را انجام دادند تشکر و قدردانی کرد.

 عکس ؛خبر و تنظیم : مجتبی نقی زاده

 


دیدگاه برای “شبکه آب آشامدنی رکن آباد بعد از ماه مبارک رمضان افتتاح می شود/عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.