عرضه و فروش سیگار و تباکو از اول تیرماه در فروشگاه ها و دکه ها ممنوع است

فرماندار رفسنجان از ماه آینده فروش سیگار و مواد دخانی در تمام مغازه‌‌ها و دکه‌ها ممنوع است و فقط در ۱۲ مرکز عرضه دخانیات که مجاز هستند این امر صورت گیرد.

 به گزارش خبرنکار « سازش خبر » حمید ملانوریدر جلسه هماهنگی مقابله با پدیده قلیان این شهرستان اظهار داشت:  قلیان یکی از مشکلات بزرگ جامعه است که باید از جامعه حذف شود.

وی در ادامه افزود:دشمن به هر روشی  به فکر فروپاشی خانواده‌هابرنامه ریزی کرده و به ویژه برای از بین بردن نیروی جوانی جوانان ما  که یکی از این ابزارها قلیان است.

ملانوری خاظر نشان کرد : تنباکوهای معطر آغشته به مواد مخدر صنعتی به‌ویژه شیشه و روان گردان می باشدو چهره زشتی در سطح شهر ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد : شعار قلیان‌ها را به گلدان تبدیل کنیم کار فرهنگی  که در کشور انجام می‌شود و باید در این شهرستان هم فرهنگ‌سازی شود.

IMG_0391

ملانوری گفت: رسانه‌ها در راستای فرهنگ‌سازی در این زمینه کمک کنند و  یک صفحه رنگی در نشریات به این امر اختصاص داده شود.

وی بیان کرد:از ماه آینده  فروش سیگار و مواد دخانی در تمام مغازه‌‌ها و دکه‌ها ممنوع است و فقط در ۱۲ مرکز عرضه دخانیات که مجاز هستند این امر صورت گیرد.

ویدر پایان تاکید کرد  تأکید کرد: آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید برای آشنایی دانش‌آموزان با مضرات ناس، سیگار و قلیان و…برنامه ای خاص داشته باشد

عکس و خبر : مجتبی نقی زاده


دیدگاه برای “عرضه و فروش سیگار و تباکو از اول تیرماه در فروشگاه ها و دکه ها ممنوع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.