در ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید از نیروهای غیردولتی پرکار و باانگیزه با کمک ارگان‌های دولتی به‌کار گرفته شود

باید نیروهای غیردولتی پرکار و باانگیزه با کمک ارگان‌های دولتی به‌کار گرفته شود و در ستاد استفاده شود تا بتوانیم در این زمینه موفق باشیم.

 به گزارش « سازش خبر »نصرالله عباسی صبح امروز در جلسه شورای امر به‌معروف و نهی ‌از منکر این شهرستان اظهار داشت: نیروی انتظامی در همه جهات وظیفه‌اش مشخص است و  برای انجام کارها باید تعامل وجود داشته باشد و در حقیقت لشکری ایجاد کنیم.

وی به قانون امر به‌معروف و نهی ‌از منکر اشاره و خاطرنشان کرد: آن‌چه در حال انجام است نیروی انتظامی وظیفه ذاتی خود را طبق قانون انجام می‌دهد اما کافی نیست چرا که اگر کافی بود این قانون را وضع نمی‌کردند.

وی ستاد عملیاتی پرکار با حضور مسؤول با انگیزه و صبور را لازمه کار در زمینه امر به معروف و نهی از منکر دانست و بیان کرد: باید نیروهای غیردولتی پرکار و باانگیزه با کمک ارگان‌های دولتی به‌کار گرفته شود و در ستاد استفاده شود تا بتوانیم در این زمینه موفق باشیم.

عباسی گفت: در شهرستان کارهای فرهنگی زیادی انجام گرفت به‌ طور مثال بنرها و پوسترهایی برای مقابله با پدیده قلیان چسباندیم و دوباره آن را از دیوار ها برچیدیم که اینگونه موفقیت حاصل نمی‌شود بلکه کارها باید مدام و همیشگی باشند.

وی اضافه کرد: اگر از الان نگران بدحجابی نباشیم، مانند قلیان، مشروبات الکلی، زمین‌خواری و … در جامعه گسترده می‌شود.

عباسی خاطرنشان کرد: آماری که از زمین‌خواری و رفع تصرفات مشاهده می‌شود در این دو سال اندازه سال‌های اخیر بوده که بنا به سهل‌انگاری یا هر عامل دیگری انجام نشده بود، بنابراین باید به صورت جدی پای کار باشیم تا یک معضل را از جامعه ریشه‌کن کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.