تذکر لسانی باید توسط گروه های خاص صورت گیرد

فرماندار رفسنجان گفت: در ستاد احیا فرهنگ‌سازی برای عمومی کردن تذکر لسانی توسط مردم باید از گروه‌های خاصی اعم از کارمندان دولت، پزشکان، کشاورزان و … آغاز شود.

 به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری در جلسه شورای امر به مهروف و نهی از منکر شهرستانرفسنجان  اظهار داشت: قبح بسیاری از منکرات در جامعه شکسته شده و تبدیل به عادت شده است و از طرفی معروف‌ها نیز کمرنگ شده است.

وی بیان داشت: در بحث امر به‌ معروف و نهی ‌از منکر مراحلی از قبیل تذکر لسانی صورت می‌گیرد و هرجا که قانون باید برخورد کند این برخوردها صورت می‌گیرد.

فرماندار رفسنجان عنوان کرد: در ستاد احیا فرهنگ‌سازی برای عمومی کردن تذکر لسانی توسط مردم باید از گروه‌های خاصی اعم از کارمندان دولت، پزشکان، کشاورزان و … آغاز شود.

ملانوری با اشاره به کمرنگ شدن معروف‌ها در ماه مبارک رمضان در سطح جامعه تصریح کرد: در گذشته در ماه مبارک رمضان فضایی ایجاد می‌شد که همه افراد جامعه رعایت می‌کردند، اما امروز در ماه رمضان روزه‌خواری به راحتی انجام می‌شود و منکرات جاری است.

وی با تشریح مصرف مشروبات الکلی به حرام بودن و عواقبی که پس از مصرف آن ایجاد می‌شود اشاره کرد و افزود: باید در این زمینه کارهایی انجام شود که بتوانیم این منکر را از جامعه برچینیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.