نقاط حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی شهرستان رفع و ۵۰ کیلومتر از جاده پرخطر رفسنجان ـ نوق دوبانده شود.

فرماندار رفسنجان گفت: در سفر مدیرکل راه و شهرسازی کرمان به رفسنجان مقرر شد نقاط حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی شهرستان رفع و ۵۰ کیلومتر از جاده پرخطر رفسنجان ـ نوق دوبانده شود.

حمید ملانوری در گفتگو با فارس اظهار داشت  جلسه‌ای برای حل مشکلات راه‌های شهرستان با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، معاونان، بخشداران، رؤسای شوراهای بخش، رئیس شورای شهرستان و جمعی از مسؤولان در فرمانداری برگزار شد.

وی بیان داشت: محورهای مورد بحث نوق ـ بافق یزد، رفسنجان ـ نوق، رفسنجان ـ زرند و کشکوییه به شریف‌آباد بودند.

ملانوری با بیان اینکه جاده نوق ـ بافق یزد پروژه‌ای ملی است و توسط اداره کل راه و شهرسازی پیگیری می‌شود، تصریح کرد: امسال روند تکمیل آن اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به جاده پرخطر رفسنجان ـ نوق افزود: با مشارکت مسؤولان محلی، خیران، شوراها، بخشداران و مشارکت اداره‌کل راه و شهرسازی مقرر شد، ۵۰ کیلومتر از این جاده امسال در دستور کار قرار گیرد و زیرسازی و آسفالت و دوبانده شدن، رفع نقاط حادثه‌خیز آن و همچنین ۱۵ کیلومتر در بخش کشکوییه زیرسازی و آسفالت شود.

ملانوری ادامه داد: طراحی و نقشه‌برداری این مهم توسط راه و شهرسازی انجام و از یک ماه آینده عملیات اجرایی برای زیرسازی و آسفالت آن‌ها آغاز می‌شود.

وی از جاده رفسنجان ـ زرند نیز یاد کرد و بیان داشت: اداره کل راه و شهرسازی قول تأمین اعتبار برای رفع نقاط حادثه‌خیز این جاده را نیز داد و در آینده نسبت به دوبانده شدن این جاده تأمین اعتبار شود.

فرماندار رفسنجان پلاک معروف ۲۰۹۴ را عنوان کرد و ابراز داشت: طی دو سال اخیر پیگیری‌های زیادی انجام دادیم و با کارهای کارشناسی قرار شد به زودی این مشکل حل شود و مردم بتوانند نسبت به اخذ اسناد و پروانه‌های خود اقدام کنند.

ملانوری یادآور شد: امیدواریم ۶ ماه اول سال جاری مشکل پلاک ۲۰۹۴ حل شود.


3 دیدگاه برای “نقاط حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی شهرستان رفع و ۵۰ کیلومتر از جاده پرخطر رفسنجان ـ نوق دوبانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.