جشنواره تئاتر کودک در رفسنجان برگزار می شود

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان گفت: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پایان تابستان امسال به میزبانی این کانون در رفسنجان برگزار می‌شود.

 به گزارش « سازش خبر » مهرداد حدادی با اشاره به آغاز ثبت‌نام کلاس‌های کانون در دوره جدید اظهار داشت: کلاس‌ها از ۲۲ خردادماه جاری آغاز می‌شود.

وی بیان داشت: کلاس‌های سفالگری باچرخ، سفالگری برای کودک و نوجوان، کارگاه انیمیشن، کارگاه تئاتر و تئاتر عروسکی، کارگاه داستان و شعر و … از جمله کارگاه‌هایی هستند که برای ایام تابستان ایجاد می‌شوند.

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان ادامه داد: کارگاه‌های جدیدی امسال به برنامه‌های کانون افزوده شده که شامل کارگاه املا و جمله‌نویسی، نجوم و کارگاه طبیعت است که با همکاری گروه دوستداران طبیعت برای بچه‌ها طی ۱۲ جلسه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در کارگاه طبیعت بچه‌ها به کمک اعضای گروه دوستداران طبیعت رفسنجان در برنامه‌هایی نظیر بازدید از مزرعه، صخره‌نوردی، دیدار با شکاربانان، آشنایی با حیوانات و … شرکت می‌کنند و استقبال بچه‌ها خیلی خوب است.

حدادی با اشاره به اجرای تئاتر خاطرنشان کرد: پایان تابستان جشنواره تئاتر برگزار می‌کنیم و در نظر داریم از بچه‌های سیرجان و سرچشمه دعوت کنیم که در این جشنواره شرکت کنند.

وی اضافه کرد: در این جشنواره والدین بچه‌ها حضور دارند و کودکان برای بزرگسالان تئاتر اجرا می‌کنند و بزرگسالان با تهیه بلیت در جشنواره شرکت کرده و بچه‌های تئاتر دست‌مزد می‌گیرند.

این مسؤول از برگزاری نمایشگاه آثار تابستانی کودکان و نوجوانان در پایان تابستان خبر داد و افزود: برنامه رصد با حضور استاد بهمنی از اساتید علم نجوم از جیرفت نیز از جمله برنامه‌های کانون در ماه مبارک رمضان است.

منبع فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.