مسابقات مچ‌اندازی معلولان رفسنجان برگزار می‌شود

مسؤول کمیته مچ‌اندازی هیأت بدنسازی و پرورش‌ اندام رفسنجان گفت: نخستین دوره مسابقات مچ‌اندازی معلولان رفسنجان برگزار می‌شود.

به گزارش « سازش خبر » سید رسول سیدیزدی  اظهار داشت: معلولان هم جزئی از جامعه هستند و باید مانند سایر افراد جامعه از نشاط و تفریحات بهره‌مند باشند.

وی گفت: یک معلول نباید در خانه دچار فرسایش شود و خود را دور از اجتماع ببیند، چراکه هر یک از این معلولان توانمندی‌هایی دارند و چه بسا بیشتر و ارزشمندتر از یک فرد سالم و عادی است.

مسؤول کمیته مچ‌اندازی هیأت بدنسازی و پرورش‌ اندام رفسنجان افزود: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و به‌ منظور حمایت از جامعه معلولان این کمیته در نظر دارد مسابقات مچ‌اندازی در رده سنی آزاد ویژه معلولان برگزار کند.

وی بیان داشت: ۴۷ نفر از معلولان جسمی حرکتی از ناحیه پا، نابینا و کم‌بینا زیرپوشش بهزیستی معرفی شده‌اند و تا کنون بیش از ۲۰ نفر آنها حضور یافتند و نام‌نویسی کردند.

سیدیزدی تصریح کرد: مسابقات مچ‌اندازی معلولان جمعه هفتم خردادماه جاری ساعت ۱۶ در محل مجتمع افصح هجری برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کمیته مچ‌اندازی برای این مسابقات پیش‌قدم شده و امیدواریم سال آینده این مسابقات به صورت استانی برگزار شود.

مسؤول کمیته مچ‌اندازی هیأت بدنسازی و پرورش اندام رفسنجان با بیان اینکه این گام نخست در این راستا است، متذکر شد: این مسابقات را به همین امسال بسنده نخواهیم کرد و هر سال شاهد برگزاری آن خواهیم بود.

منبع : خبرگزاری فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.