مدیران باید روابط عمومی دستگاه‌ها را جدی بگیرند.

فرماندار ویژه رفسنجان گفت: مدیران باید روابط عمومی دستگاه‌ها را جدی بگیرند.

 به گزارش  « سازش خبر » حمید ملانوری پیش از ظهر امروز در همایش مشترک رؤسای ادارات و مدیران روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی این شهرستان با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: هفته سربازان گمنام به‌ مناسبت میلاد امام مهدی‌(عج) را گرامی می‌داریم.

فرماندار ویژه رفسنجان تصریح کرد: انتظاری که از مدیران روابط عمومی‌ها می‌رود این است که هفته سربازان گمنام را به‌ نحو احسن گرامی بدارند.

وی با قدردانی از تلاش روابط عمومی‌ها طی سال افزود: انتظاری که دولت، دستگاه‌ها و مردم از روابط عمومی‌ها دارند به‌ عنوان قلب تپنده سازمان، ایجاد امید و نشاط است.

ملانوری ادامه داد: اگر سازمان بخواهد حیات داشته باشد باید دارای روابط عمومی فعال و توانمندی باشد.

این مسؤول تصریح کرد: ایجاد رابطه مستمر، دقیق و تخصصی بین دستگاه‌ها و مخاطبان از نقش‌های روابط عمومی‌ها است و روابط عمومی‌ها باید نیاز مخاطبان را بدانند و به مدیران ارجاع دهند.

ملانوری خاطرنشان کرد: نقش اطلاع‌رسانی مدیران اهمیت دارد و مدیران دستگاه‌ها باید خلاق‌ترین و توانمندترین فرد دستگاه را به‌ عنوان مدیر روابط عمومی انتخاب کنند.

فرماندار ویژه رفسنجان ادامه داد: گاهی کارهای بزرگی در جامعه انجام می‌شود که اطلاع‌رسانی نمی‌شود و از طرفی مشکلات‌ها و چالش‌های زیادی وجود دارد که با اطلاع‌رسانی می‌توان آنها را پیگیری کرد.

فرماندار ویژه رفسنجان از برخی مدیران به‌ واسطه جدی نگرفتن روابط عمومی دستگاه‌ها گله‌ کرد و اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف را از انتظارات جامعه دانست.

 منبع :فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.