مرگ ۵ افغانی هنگام فرار از دست پلیس/۱۳ نفر مجروح شدند

معاون اجتماعی پلیس کرمان گفت: کامیون اتباع غیرمجاز افغان با شلیک ماموران پلیس متوقف شد. در این حادثه ۵ نفر کشته و ۱۳ نفر مجروح شدند.

به گزارش « سازش خبر » به نقل از خبرگاری میزان سرهنگ پریوار گفت : عصر روز شنبه ماموران انتظامی در حال گشت زنی در حاشیه کویر منطقه رفسنجان به سمت انار بودند که با یک کامیون مشکوک مواجه شدند. ماموران پس از دادن فرمان ایست به راننده کامیون با فرار وی روبه رو شدند.

وی افزود: از آنجا که در این منطقه احتمال عبور اشرار و قاچاقچیان وجود دارد نیروی انتظامی موضوع را امنیتی تشخیص می دهد و ضمن گزارش به پاسگاه های این مسیر، راه را برای عبور این کامیون بستند.  راننده کامیون با توجه به پنچر شدن لاستیک خودرو حدود پنج کیلومتر را بر روی رینگ به فرار ادامه داد.

پریور افزود: راننده کامیون سرانجام با دیدن مسدود شدن مسیر قصد برخورد با ماموران انتظامی را داشته است که بعد از تیراندازی ماموران و نقص فنی خودرو متوقف می شود.

معاون اجتماعی پلیس کرمان تاکید کرد: ماموران بعد از متوقف شدن کامیون متوجه ۲۸ تبعه افغان غیرمجاز در این کامیون شدند. این کامیون از مسیرهای فرعی رفسنجان به سمت انار در حرکت بودکه بر اثر حادثه پنج نفر از افغان های غیرمجاز در این حادثه کشته و ۱۳ نفر زخمی شدند.

مرگ پنج افغانی هنگام فرار از دست پلیس در کرمان/ 13 نفر مجروح شدند

مرگ پنج افغانی هنگام فرار از دست پلیس در کرمان/ 13 نفر مجروح شدند


دیدگاه برای “مرگ ۵ افغانی هنگام فرار از دست پلیس/۱۳ نفر مجروح شدند
  1. بازگشت مرگ ۵ افغانی هنگام فرار از دست پلیس/۱۳ نفر مجروح شدند | ندای آغاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.