طرح مشکل آب شهرستان و جاده نوق در سفر رئیس جمهور به استان

فرماندار رفسنجان گفت: در جریان سفر رئیس جمهور به استان اولویت ها با طرح مشکل آب شهرستان و جاده های روستایی به ویژه محور رفسنجان – نوق است.

به گزارش « سازش خبر » حمید ملانوری در جلسه کارگروه رفع موانع تولید در فرمانداری افزود: در قالب سیاست های اقتصاد مقاومتی برنامه های خوبی تدوین شده و باید در جهت عملی کردن این سیاست ها اقدام جدی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر واحدهای تولیدی هستند که به دلایل مختلف تعطیل هستند و واحدهایی نیز در حال احداث می باشند که باید کمک کنیم تا در رفع مشکل این واحدها اقدام شود.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه رونق اقتصادی شهرستان یکی از مهمترین دغدغه ها است، افزود: باید دست تولید کنندگان را بگیریم واز آن ها حمایت کنیم که یکی از راههای حمایت از آن ها مصرف تولیدات داخل شهرستان است.

وی خاطر نشان کرد: کشور رو به جلو گام برداشته و تلاش دولت برای ارتباطات خارجی حضور در بازارهای جهانی است و از طرفی حضور سرمایه گذاران خارجی در ایران نوید بخش است.

ملانوری از سفر رئیس جمهور به استان کرمان در روز ۲۱ اردیبهشت ماه جاری یاد کرد و گفت: اولویت شهرستان برای مطرح کردن در این سفر مشکل آب و راههای روستایی به ویژه محور رفسنجان – نوق است.

منبع : روراستی

 


دیدگاه برای “طرح مشکل آب شهرستان و جاده نوق در سفر رئیس جمهور به استان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.