از معلمین قرآنی دهستان رضوان در جوار امامزاده سید جلال الدین(ع) تقدیر شد/تصاویر

به مناسبت گرامیداشت مقام معلم طی مراسمی در جوار امامزاده سیدجلاالدین اشرف (ع) از معلمین مدرسه قرآنی صادق الائمه(ع) و موسسات جامعه القرآن دهستان رضوان تقدیر بعمل آمد.

 به گزارش  خبرنگار « سازش خبر »مراسم بزرگداشت روز معلم و مقام استاد شهید  مرتضی مطهری با حضور معلمین مدرسه قرآنی صادق الائمه علیه السلام و موسسات جامعه القرآن دهستان رضوان  درجوار امامزاده سلطان سید جلال الدین اشرف  برگزار شد

عباس کریمی دهیار سه قریه شمس آباد نوق  با  تلاوت آیاتی از قرآن  در این مراسم گرامیداشت روز معلم با تبریک این روز بزرگ به تمام فعالان عرصه علم و فرهنگ، از معلمین و مدعوین وشرکت کنندگان جهت همکاری این مراسم قدردانی کرد.

 به گزارش خبرنگار « ما »کارشناس مشاوره اداره آموزش و پرورش نوق آقایرضایی شریف  این مراسم ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، از نقش معلم در ارتقای سطح فرهنگ در جامعه سخن گفت و پایبندی به عقل، علم و اخلاق و عشق و عمل را از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های شهید مطهری برشمرد و تاکید کرد که باید از ویژگی‌های ایشان الگو گرفت.
کارشناس مشاوره اداره آموزش و پرورش نوق آقایرضایی شریف  برزگداشت این  مراسم را فرصتی مغتنم در راستای تشکر از همه معلمین  گرانقدر دانست و خاطرنشان کرد: «شرافت معلم به‌خاطر علمی است که کسب کرده، با اخلاق درآمیخته و به دیگران عرضه می‌دارد. امروز، روز ارج نهادن به مقام علم و تجلیل از ارزش‌هاست؛ ارزش‌هایی که در وجود معلم تجلی یافته و شاهد آن هستیم.
سخنران مراسم از صفت احیاگری علم و اهمیت همراهی آن با عمل سخن گفت و افزود: «ما تنها با تلاش علمی نمی‌توانیم به مقام معلم دست یابیم، می‌توانیم همچون دستگاه عمل کرده و اطلاعات جمع کنیم؛ لیکن در اینجا علم، علم مرده است. معلم کسی است که علم زنده را منتقل کرده و مخاطبان و شاگران خود را احیا کند چراکه علم صفت احیاگری داشته و باید با عمل توام شود.»
وی ادامه داد: «اگر امروز از استاد مطهری به عنوان یک احیاگر سخن می‌گوییم به این دلیل است که کلام ایشان توانسته نسل‌هایی را زنده کند. همه شاهد آن هستیم که امروز بسیاری از خیزش‌های فکری و معرفتی جوانان این مرز و بوم، برگرفته از سخنان حکیمانه استاد مطهری و دکتر شریعتی است

سرکار خانم اعظم سادات ترابی  مدیر مدرسه قرآنی صادق الائمه علیه السلام و موسسات جامعه القرآن دهستان رضوان
  قدردانی از استادان و معلمان کوشا،  را واسطه فیض دانست و گفتند معلم انسان را به کانون قداست که ذات اقدس الهی است، رهنمون و مرتبط می‌سازد.
این مراسم با تجلیل از۲۰معلم  و مربی قرآنی خاتمه یافت.

۲q6_darolsadeghiyon.ir_(4) ۴sbv_darolsadeghiyon.ir_(13)  a199_darolsadeghiyon.ir_(8) gzub_darolsadeghiyon.ir_(6) nv2i_darolsadeghiyon.ir_(5) wsi_darolsadeghiyon.ir_(2) xpik_darolsadeghiyon.ir_(7) zm0d_darolsadeghiyon.ir

 


2 دیدگاه برای “از معلمین قرآنی دهستان رضوان در جوار امامزاده سید جلال الدین(ع) تقدیر شد/تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.