فرماندار رفسنجان:شوراها در رفع مشکلات خلاقیت و ابتکار داشته باشند/مشروعیت همه امور منوط به ولی فقیه است

امام جمعه رفسنجان گفت: مشروعیت همه امور در نظام مقدس جمهوری اسلامی منوط به ولایت فقیه است.
فرماندار رفسنجان گفت: شوراها باید با ابتکار و خلاقیت به دنبال رفع مشکلات منطقه خود باشند.

 به گزارش « سازش خبر »حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور پیش از ظهر امروز در همایش شوراهای اسلامی شهرستان اظهار داشت: با وجود امکاناتی که امروز نسبت به گذشته وجود دارد، می‌شود کارهای بیشتری در شهر و روستا انجام داد.

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه باید شوراها و شهرداری‌ها درآمد ثابت داشته باشند، افزود: درآمد شهرداری‌ها نباید منوط به صدور پروانه و فروختن تراکم و… باشد.

رمضانی‌پور با تأکید بر اینکه بین شهر و روستا فرقی نباید باشد، ابراز داشت: همدلی و تعامل همواره حرف اول را زده و همه ما اعضای پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و باید به دور از جناح و باندهای سیاسی کار کرد.

 وی با بیان اینکه نظام ما سایه پر برکت ولایت را دارد، اذعان داشت: رئیس جمهور این مملکت باید مشروعیتش را از ولی فقیه بگیرد و آنچه در کشور باید به انجام برسد باید مشروعیتش را از ولایت بگیرد و ولایت چیزی به نام استبداد و تحکم از صدر اسلام تا امروز نداشته است.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگران متذکر شد: همه ما باید خدمتگزار مردم باشیم و رسانه‌ها نیز باید خدماتی که توسط خادمان ملت ارائه می‌شود اطلاع‌رسانی کنند.

IMG_0031

فرماندار رفسنجان:

شوراها در رفع مشکلات خلاقیت و ابتکار داشته باشند

IMG_0040

 حمید ملانوری در همایش شوراهای اسلامی این شهرستان با تبریک روز شوراها، روز کارگر و روز معلم اظهار داشت: شوراهای اسلامی از نمادهای مردم‌سالاری دینی و دموکراسی هستند.

وی بیان داشت: شکل‌گیری انقلاب و ادامه حیات آن و اداره امور بر مبنای شور و مشورت و مشارکت و همدلی مردم است.

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه در شهرستان رفسنجان ۵۵۰ نفر عضو شورای اسلامی، دهیار و شهردار داریم، تصریح کرد: این به معنی پارلمانی دو برابر مجلس شورای اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: شوراها اختیارات خوبی دارند که از پایین‌ترین رده اجرایی تا رهبری می‌توانند مکاتبه و پیگیری کنند.

ملانوری گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیش از هر چیز به عمل نیاز داریم و آنچه کشور ما را در برابر تحریم‌ها و تهدیدها مقاوم کرده است مقاوم بودن مردم است.

وی بیان داشت: کشور ما و شهرستان منابع زیادی دارد که باید در راستای رفع مشکلات اقتصادی مورد استفاده قرار گیرند و نگاه‌ها از نفت و مس و … دور و به ظرفیت‌ها و منابع موجود معطوف شود.

فرماندار رفسنجان با تأکید بر اینکه شوراها دنبال بخشنامه‌ها نباشند، گفت: شوراها باید خلاقیت و ابتکار داشته باشند و به تناسب موقعیت محل خود نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.

منبع گزارش : فارس


دیدگاه برای “فرماندار رفسنجان:شوراها در رفع مشکلات خلاقیت و ابتکار داشته باشند/مشروعیت همه امور منوط به ولی فقیه است
  1. بازگشت فرماندار رفسنجان:شوراها در رفع مشکلات خلاقیت و ابتکار داشته باشند/مشروعیت همه امور منوط به ولی فقیه است | ندای آغاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.