کلینیک تخصصی دندانپزشکی در رفسنجان در چند ماه آینده افتتاح می شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: کلینیک تخصصی دندانپزشکی در رفسنجان در چند ماه آینده افتتاح می شود.

به گزارش« سازش خبر » دکتر محمدرضا میرزابیگی در مراسم گرامیداشت روز دندانپزشک در رفسنجان اظهار کرد: روز دندانپزشک یعنی روزی که گرامیداشت یکسال زحمت و خدمت به خلق خدا است.
وی با تبریک روز دندانپزشک، افزود: جا دارد یاد و خاطر دکتر وکیلی پیشکسوت دندانپزشکی رفسنجان که چند روز پیش دار فانی را وداع کردند، گرامی بداریم.
دکتر میرزابیگی با اشاره به طرح تحول نظام سلامت در حوزه دندانپزشکی، بیان کرد: وزیر محترم در رابطه با دندانپزشکی نیز در سال جاری تصمیماتی گرفته اند که اجرایی می شوند.
همچنین ایشان افزود:
امیدواریم در سال ۹۵ بتوانیم شاهد بازگشایی کلینیک های تخصصی دندانپزشکی در رفسنجان باشیم.
دکتر میرزابیگی با بیان این خبر که ساخت کلینیک تخصصی دندانپزشکی در رفسنجان با پیگیری های معاونت محترم بهداشتی در محل مرکز بهداشتی و درمانی امام صادق (ع)(شماره ۵ شهری )موافقت و با هماهنگی های که اقای دکتر جمال زاده در رابطه با هزینه های ساخت فضای فیزیکی موردنیاز کلینیک با خیر محترم انجام داده اند بزودی اجرایی و در چند ماه آینده افتتاح می شود، افزود: این کلینیک ۴۰۰ مترمربع زیربنا دارد و با حدود ۴۵ یونیت که با تعرفه های بیمه ارائه خدمت خواهد کرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان عنوان کرد: حدودا ۴۰ تا ۴۵ یونیت دندانپرشکی در شهرستان رفسنجان و حدود ۴ یونیت جدید در بیمارستان ولی عصر(عج) انار خواهیم داشت.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.