کمک ۵۰ میلیارد ریالی خیران مدرسه‌ساز به آموزش و پرورش رفسنجان

رئیس آموزش و پرورش رفسنجان گفت: از سال ۹۳ تا کنون خیران مدرسه‌ساز ۵۰ میلیارد ریال به آموزش و پرورش رفسنجان کمک کرده‌اند.

به گزارش « سازش خبر » سیدکاظم حسینی‌پور صبح امروز در پنجمین همایش خیران مدرسه‌ساز در تالار فرهنگیان این شهرستان اظهار داشت: بیشترین فضای آموزشی شهرستان رفسنجان توسط خیران ساخته شده است.

وی بیان داشت: ۱۱۲ نفر از خیران در امر جهاد مدرسه‌سازی کمک کردند که هر کدام در توان خود قدم برداشتند.

رئیس آموزش و پرورش رفسنجان با اشاره به اینکه امروز متخصصان و افراد مهمی از رفسنجان در کشور می‌درخشند، تصریح کرد: عامل این پیشرفت خیران هستند.

وی افزود: یکی از مهمترین عوامل پیشرفت جهاد خیران مدرسه‌ساز بوده که بستر مناسبی فراهم کردند تا دانش‌آموزان از امکانات استفاده کنند.

حسینی‌پور ادامه داد: از سال ۹۲ تا کنون ۵۰ میلیارد ریال خیران به آموزش و پرورش رفسنجان کمک کردند و این در حالی است که در سال‌های اخیر درآمد مردم پایین آمده است.

وی خاطرنشان کرد: خیران در هر شرایطی کار خیر خود را ادامه می‌دهند و باقیات و صالحاتی برای خود می‌گذارند.

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان خبر داد

راه‌اندازی ۲۶ مجمع خیران مدرسه‌ساز در کرمان

محمدحسن محسن‌بیگی در پنجمین همایش خیران مدرسه‌ساز رفسنجان اظهار داشت: خیران مدرسه‌ساز خدمتگزاران تعلیم و تربیت هستند و در راستای دغدغه مقام معظم رهبری گام برداشته‌اند.

محسن‌بیگی بیان داشت: کار خیر ارتباطی به مذهب و مسلک ندارد، بلکه نیاز ذاتی برای همه انسانهاست.

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان با اشاره به اینکه کار خیر پیش از آن که برای افراد نیازمند آرامش به بار می‌آورد، سبب آرامش روحی و روانی خیر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بهترین جایی که کار خیر اثر دارد در حوزه آگاهی، فکر و اندیشه افراد است چرا که هیچ فقری بدتر از عدم دانش نیست.

محسن‌بیگی ادامه داد: کار کردن در حوزه تعلیم و تربیت ارزش ویژه‌ای دارد و ماندگاری آن بالاست.

وی ابراز داشت: در رفسنجان مجمع خیران مدرسه‌ساز راه‌اندازی شده و در سراسر استان کرمان و در ۲۶ شهرستان مجمع خیران مدرسه‌ساز راه‌اندازی شده است.

وی عنوان کرد: سال گذشته مجمع خیران مدرسه‌ساز استان کرمان ۱۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف آموزش و پرورش هزینه کرده‌اند.

منبع : فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.