اعتکاف عرصه خودشناسی و خودشکنی است /تصاویر

حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمود حسینی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان در جمع معتکفین محله صادقیون روستای حسن آباد صادق الائمه: اعتکاف عرصه خودشناسی و خودشکنی است

به گزارش خبرنگار « سازش خبر »انچه که نظر هر بیننده ای را که وارد مسجدی میشود و به خود جلب میکند نمایشگاهی از احادیث امام صادق علیه السلام است که با تابلو های بنری یک حجاب بین خواهران و برادران ایجاد کرده ، نکته ی قابل ذکر تعداد متکفین خواهران و برادران میباشد که به تعداد سوره های قران ۱۱۴ نفر هستند؛ ۷۳ خواهر و ۴۱ برادر.

حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمود حسینی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان در جمع معتکفین محله صادقیون روستای حسن آباد صادق الائمه افزودند:اعتکاف عرصه خودشناسی است هرکس خود را شناخت خدایش را شناخته و عارف به او میشود . ای مردم بدانید برای بدن ها ارزش و قیمتی است که اگر آن را به کمتر از بهشت بفروشیم ضرر کرده ایم.

اعتکاف خود شکنی است ، تا انسان غرور و هوای نفس خود را بشکند و به خدا نزدیک شود،انسانی که به دنبال رشد و پیشرفت است نباید اسیر نفس حیوانی گردد . انسان با سختی و عبات و زهد امتحان میشود تا قیمت پیدا کنند.

عکس و خبر : جواد زینلی

۱ ۲ etekaf1-2 etekaf1-3 etekaf1-5  IMG_20160421_140932-1


دیدگاه برای “اعتکاف عرصه خودشناسی و خودشکنی است /تصاویر
  1. بازگشت اعتکاف عرصه خودشناسی و خودشکنی است /تصاویر | ندای آغاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.