تعطیلی و رکود برخی واحدهای تولیدی در رفسنجان

فرماندار رفسنجان گفت: رفسنجان در حوزه تعطیلی و نیمه‌کار ماندن و رکود برخی واحدهای تولیدی دچار مشکل است و باید نسبت به خواست مقام معظم رهبری در زمینه نگاه ویژه به صنایع متوسط و کوچک اهتمام ورزیم.

 به گزارش « سازش خبر »حمید ملانوری پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد مثلث توسعه اقتصادی که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: برای خروج از تک‌محصولی اقدامات خوبی از سال ۹۳ در ستاد مثلث توسعه اقتصادی رفسنجان انجام شده است.

وی عنوان کرد: طی این مدت ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تفاهمنامه سرمایه‌گذاری با بخش خصوصی امضا شد که یک‌هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان آن اجرایی شده است.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه با همدلی و همزبانی حاکم در شهرستان رفسنجان جریان سرمایه‌گذاری با جهش آغاز شده است، تصریح کرد: راه‌اندازی ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی در دستور کار است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه شعار سال خاطرنشان کرد: ایشان به پرهیز از وارداتی که سبب تضعیف تولید داخلی می‌شود و پرهیز از خریدهای بی‌مورد تاکید دارند.

وی عنوان کرد: شرط انتقال فناوری در معاملات خارجی از دیگر خواسته‌های رهبر معظم انقلاب است و مبارزه با فساد و ویژه‌خواری دیگر تاکید ایشان است.

ملانوری با اشاره به اینکه در سال جاری باید مباحث حوزه اقتصاد و اشتغال جدی گرفته شود، گفت: باید در حوزه مسایلی که به رفع مشکلات آسیب‌های اجتماعی منجر می‌شود، تلاش کنیم.

وی از برگزاری همایش رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه و جشن ملی پسته در شهریورماه سال جاری خبر داد.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: رفسنجان در حوزه تعطیلی و نیمه‌کار ماندن و رکود برخی واحدهای تولیدی دچار مشکل است و باید نسبت به خواست مقام معظم رهبری در زمینه نگاه ویژه به صنایع متوسط و کوچک اهتمام ورزیم.

منبع : فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.