تیم فوتسال رفسنجان قهرمان استان شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان کرمان گفت: تیم فوتسال رفسنجان قهرمان ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی سازمان جوانان هلال‌احمر استان کرمان شد.

 به گزارش « سازش خبر »کیوان علیزاده معاون امور جوانان  جمعیت حلال احمر استان کرمان اظهار کرد:ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی سازمان جوانان هلال‌احمر استان کرمان که به میزبانی ماهان برگزار شد، تیم فوتسال رفسنجان قهرمان شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این المپیاد اضافه کرد: آمادگی جسمانی اعضا برای مقابله با حوادث احتمالی و ایجاد رفاقت و همدلی اعضا در سراسر کشور از مهم‌ترین اهداف این المپیاد است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان کرمان تصریح کرد: در این دوره از مسابقات که طی دو روز در ماهان برگزار شد، ۹۲ نفر شرکت کننده در قالب هفت تیم از شهرستان‌های شهربابک، رفسنجان، انار، بافت، عنبرآباد، راین و ماهان با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم‌های رفسنجان، بافت و ماهان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی اضافه کرد: این مسابقات ورزشی اعضای سازمان جوانان انتخابی استان برای اعزام به مسابقات کشوری طی دو هفته به میزبانی ماهان و زرند در قسمت بانوان و برادران برگزار شد.

علیزاده بیان کرد: این مسابقات در رشته‌های آمادگی جسمانی، شنا و والیبال با رویکرد امدادرسانی برای بانوان و رشته‌های آمادگی جسمانی، شنا و فوتسال برای برادران برگزار شد.

منبع : فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.