همایش «رفسنجان؛ تدبیر، تلاش و توسعه» برگزار می‌شود

فرماندار رفسنجان از برگزاری همایش «رفسنجان؛ تدبیر، تلاش و توسعه» در شهریورماه سال جاری خبر داد.

 به گزارش « سازش خبر »حمید ملانوری عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با اشاره به شعار«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، اظهار داشت: در زمینه فرهنگ شعار شهرستانی «شیرین‌سازی زندگی» در شهرستان رفسنجان مطرح شده است.

وی بیان داشت: شعار«رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه» هم در حوزه مسائل اقتصادی انتخاب شده که این شعار باید توسط ادارات با نوشتن در سربرگ‌های اداری نشر داده شود و در ذهن مردم تکرار شود.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه اقتصاد و فرهنگ دو مسئله مهم و مرتبط با هم هستند، تصریح کرد: مسائل اقتصادی در کنار مسئله حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده نقش زیادی دارد، لذا باید در مسیر تحقق دو شعار شهرستانی گام برداریم تا شعار سال محقق شود.

این مسئول افزود: رهبر معظم انقلاب نیز اقتصاد مقاومتی را راه حل مشکلات کشور دانستند و اگر این مهم محقق شود سبب کاهش چالش‌های فرهنگی و ایجاد امنیتی پایدار می‌شود.

ملانوری با تأکید بر اینکه همدلی ملت با دولت و عدم اتکا به منابع دولتی سبب توسعه می‌شود، خاطرنشان کرد: ظرفیت‌ها و منابع انسانی و همچنین منابع مالی که در اختیار بخش خصوصی قرار دارد، بیشتر از بخش دولتی است که این ظرفیت‌ها باید به کمک ساخت و توسعه کشور بیاید.

وی در ادامه بیان کرد: این جلسات روزهای پنج‌شنبه با حضور روسای دانشگاه‌ها که وقت آزادتری دارند، برگزار شود تا از نظرات آن‌ها نیز استفاده شود.

فرماندار رفسنجان از برگزاری همایش «رفسنجان، تدبیر، تلاش و توسعه» در شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: این همایش در راستای اقتصاد و سرمایه‌گذاری در شهرستان است و جشن ملی پسته هم در این زمان برگزار می‌شود.

منبع: فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.