اسارت ۴ نظامی اسرائیلی توسط حماس

گردان های شهید «عزالدین القسام » شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) اعلام کرد که « ۴ نظامی صهیونیست ناپدید شده در اسارت این گردان ها هستند».

به گزارش « سازش خبر » به نقل از ایرنا ؛ گردان های شهید «عزالدین القسام » شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) اعلام کرد که « ۴ نظامی صهیونیست ناپدید شده در اسارت این گردان ها هستند».

ابوعبیده سخنگوی نظامی گردان های القسام تاکید کرد که « دشمن صهیونیستی تنها با پرداخت هزینه می تواند از سرنوشت نظامیان خود اطلاع یابد».

ابوعبیده عصر جمعه در سخنانی کوتاه افزود:هیچ گونه تماس و یا مذاکراتی در خصوص این ۴ نظامی اسرائیل وجود ندارد و دشمن قبل و بعداز هر مذاکره ای برای اطلاع یافتن از سرنوشت این نظامیان باید هزینه بپردازد.

وی خاطرنشان کرد:«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل به اسرائیلی ها دروغ می گوید و آنها را گمراه می سازد و با خانواده نظامیان به اسارت گرفته شده، با فریبکاری برخورد می کند.

رژیم صهیونیستی یکشنبه گذشته ادعا کرد که در خصوص نظامیان ناپدید شده این رژیم در جریان جنگ علیه غزه در تابستان سال ۲۰۱۴ « تحولی مهم» رخ داده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.