چنین فضایی به زیبایی گلزای شهدای منطقه نوق ندیدم.

در ملجا منور امامزاده سیدجلال الدین اشرف با زیارتش آرامش روحیم را پیدا کردم. زیارت امامزاده ابراهیم بهرمان نصیبم شد .

به گزارش خبرنگار « سازش خبر » خانم چوپانی،جانشین فرمانده پایگاه بسیج خواهران شهرستان آران و بیدگل و مدیر وبگاههای حجاب و عفاف در سفری که از زیارتگاههای  منطقه نوق رفسنجان سرزمین دارالصادقیون داشتند

خانم چوپانی  در گفتگو اختصاصی با خبر نگار « ما »    از بازسازی گلزار شهدا تقدیر و تشکر کردند و گفتند تابحال در بازدیدی که در مدت عمرم از گلزار شهدا  داشتم چنین فضایی به این زیبایی گلزای شهدای منطقه نوق ندیدم.

چوپانی در ادامه افزود در سفری که به سرزمین دارالصادقیون و منطقه نوق رفسنجان داشتم  توشه معنوی زیادی دستگیرم شد.در ملجا منور  امامزاده سیدجلال الدین اشرف با زیارتش آرامش روحیم ام  را پیدا کردم. زیارت امامزاده ابراهیم بهرمان نصیبم شد .

وی خاطر نشان کرد تمامی گلزارهای شهدا را از  شهدای آستان مقدس امامزاده سیدجلال الدین اشرف تا گلزار شهدای جوادیه را زیارت کردم .در زیارت شهید عارف حاج علی محمدی در روستای دقوق آباد احساس کردم  کسی حرفهایم را می شنود.  خدا را شاکرم که مردمان شهید پرور رفسنجان به شهدایشان احترام خاصی میگذارندو زیباترین فضا را برای گلزار شهدایشان را انتخاب کردند . ساخت گلزار شهدای شهر صفاییه و شهر بهرمان وشهدای جوادیه و شهدای اسماعیل آباد و شهدای دقوق آباد با طرحهای متفاوت بیشترین تاثیر معنوی در من گذاشت.

 جانشین فرمانده پایگاه بسیج خواهران شهرستان آران و بیدگل و مدیر وبگاههای حجاب و عفاف تاثیر محبت امام صادق علیه السلام را در محله صادقیون روستای حسن آباد حضرت صادق الائمه علیه السلام  با چشم خود دیدم.در این سفر زیارتی در گلزار  شهید گمنام و شهدای جوادیه   زیباترین فضایی که در عمرم  برای شهدا  دیدم   معجزه ای را مشاهده نمودم .  پدیده ای که بی شک معجزه به شمار آمده و آتش نگرفتن برگ های ظریف کاغذ در میان شعله هایی از  آتش.

خانم چوپانی بعد از دیدن   قرآنی را از مناطق جنگی آورده بودند   که  درگلزار شهید گمنام و شهدای جوادیه فلاح نگهداری می شد.. که آتش  حاشیه تمامی صفحها سوخته ولی یک خط از قرآن نسوخته است.به خبر نگار « ما » گفت این قرآن با ماحرف داشت تا شاهد عظمت این کتاب آسمانی باشیم . تنها عظمت قرآن را نمایش می داد تا بار دیگر جهانیان بدانند کلام الله مجید محفوظ خواهد ماند و چنانچه در قرآن آمده است:  انا نحن نزلنا الذکروانا له لحافظون ” البته ماقران را برتو نازل کردیم وماهم اورامحققا محفوظ خواهیم داشت

خداوندا چه بسیار غافلند کسانی که می خواهند قرآن  کتابت را محو نمایند و انرا به آتش بکشند

گر چه خود را کشیش و مبلغ ادیان الهی می داننداما در تاریکی و جهل بسر می برند و نورانیت قرآن را نمی بینند.

خبرو تنطیم : مجتبی نقی زاده

۲۹d7b36b-eea8-4a8d-ac88-66a8b95e33ce ۰۴۷e2476-92d7-4457-a368-12480df84310


7 دیدگاه برای “چنین فضایی به زیبایی گلزای شهدای منطقه نوق ندیدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.