پیام نوروزی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان

فرماندار رفسنجان به مناسب سال ۱۳۹۵ پیام نوروزی منتشر کرد

به گزارش « سازش خبر » به نقل از فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان حمید ملانوری  معاون استاندارو  فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان   به مناسب فرارسیدن سال ۱۳۹۵ پیام نوروزی را منتشر کرد

بسم الله الرحمن الرحیم”یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال”

نوروز با فراخواندن انسان ها به تحول درونی و با تقدیم طبیعت شکوفا و دل انگیز به جهانیان؛ معنای واقعی تعبیر” الی احسن الحال” را در منظر همگان به تماشا می گذارد و این تعبیر، مصداقی بارز از جامعیت دین مبین اسلام در بحث تعالی و رشد انسان است که سنت ها و آیین های ناب ایرانی نیز حقانیت آن را به روشنی تایید کرده است.

ایران اسلامی به عنوان یکی ازتمدنهای باستانی جهان محسوب و ایرانیان انسانهای متمدنی هستند که یکی از سنتهای زیبای آنان نوروز است. عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت می نماید.خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغازی دوباره جلوه گر سازد تا یادمان باشد که هستیم…

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت را به همه هموطنان عزیز به خصوص شهروندان گرامی شهرستان رفسنجان تبریک و شادباش عرض نموده برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نمایم.

اینک در آستانه سال نو فرصت را غنیمت شمرده و بار دیگر نیاز همیشگی به وحدت و همدلی را برای تحقق آرزوها و آرمان‌های بلندمان یادآوری می نمایم و از آحاد مردم ولایتمدار این شهرستان دعوت می نمایم همگام با مسئولین خدوم برای دستیابی شهرستانی آباد، لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر ندارند.

جهش صنعتی رفسنجان در سال ۹۴بسیار پر بارتر و ارزنده تر از پیش بینی های انجام شده، شکل گرفت و این حرکتی است که مسئولین شهرستان با همراهی و همدلی مردمان ولایتمدار و پاک این شهرستانزر خیز آن را رقم زدند.

مردم شهید پرور و همیشه در صحنه رفسنجان که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۷ اسفند ۹۴حماسه ای دیگر را رقم زد.حماسه ای با درک درست از مصالح و منافع ملی ایران اسلامی با حضور گسترده و آگاهانه با سرمشق قراردادن بیانات مقام معظم رهبری .

جادارد در اولین روزسال جدید مراتب تشکر و سپاس خود را از خلق حماسه ای دیگر در تاریخ پر فروغ مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام نمایم.

این عید بهاران، نوروز و سال نو را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، دولت تدبیر و امید و همه شما مردمان خوب شهرستان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز بوده ودر دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی ، احسن الحال را برای شما آرزو میکنم .

حمید ملانوری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.