جزئیات کشف مواد مخدر در جوادیه فلاح

فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری یک نفر قاچاقچی مواد مخدر و کشف چهار کیلو و ششصد گرم مواد مخدر توسط مأموران پاسگاه جوادیه فلاح این شهرستان خبر داد

به گزارش  « سازش خبر »  به نقل از  خانه خشتی سرهنگ نصرالله عباسی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اطلاع واصله به پاسگاه جوادیه فلاح مبنی بر اینکه شخصی با یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از محورهای فرعی حوزه استحفاظی پاسگاه اقدام به حمل مواد مخدر به استان یزد را می نماید، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پاسگاه قرار گرفت.

وی ادامه داد:از این رو مأموران با تدابیر خاصی وبا همکاری نیروهای پایگاه بسیج جوادیه به محل مذکور اعزام و به صورت نامحسوس راه های فرعی را زیر نظر قرار دادند.

عباسی گفت: پس از مدتی گشت زنی، مأموران به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و به راکب آن دستور ایست دادند که راکب به ایست مأموران توجهی ننمود و اقدام به فرار کرد؛ اما مأموران با شگردهای پلیسی پس از مسافتی تعقیب و گریز بدون هیچگونه صدمه مالی و جانی وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: پس از دستگیری، مأموران هویت راکب را بررسی که مشخص گردید وی از تبعه افاغنه می باشد و در بازرسی از موتورسیکلت وی یک کیسه حاوی چهار کیلو وشیصد گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر و از آنجا روانه دادسرا و موتورسیکلت به پارکینگ گسیل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان از همکاری و تعامل خوب تمام شهروندان با پلیس قدردانی و تشکر کرد و گفت: پلیس به صورت شبانه روزی با شماره تلفن ۱۱۰ آماده خدمت رسانی به عموم مردم است و با جدیت کامل با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت و سوداگران مرگ برخورد می نماید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.