تشییع پیکر مطهر ۱۱۱ شهید دفاع مقدس در ۱۷ استان

به گزارش « سازش خبر » به نقل از  خبرگزاری بسیج، سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح از مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدا خبر داد و گفت: هم زمان با ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرای مرضیه(س)، پیکرهای طیبه ۱۱۱ شهید دوران دفاع مقدس در ۶۱ نقطه در ۱۷ استان کشور تشییع و خاکسپاری…

به گزارش « سازش خبر » به نقل از  خبرگزاری بسیج، سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح از مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدا خبر داد و گفت: هم زمان با ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرای مرضیه(س)، پیکرهای طیبه ۱۱۱ شهید دوران دفاع مقدس در ۶۱ نقطه در ۱۷ استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

سردار باقرزاده افزود: این شهدا در طول ماه‌های اخیر در مناطق عملیاتی فاو، ام‌الرصاص، شلمچه، مجنون، شرق دجله، زبیدات و کردستان عراق توسط گروه‌های تفحص کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح کشف شده‌اند.

وی تصریح کرد: بین مراکزی که میزبان شهدا هستند، ۹ دانشگاه، ۲ حوزه علمیه، یک مرکز صدا و سیما، یک پارک‌موزه دفاع مقدس، یک سازمان قضایی نیروهای مسلح، یک فدراسیون ورزشی جانبازان و معلولین، ۸ پادگان نظامی و آموزشی و ۳۵ بوستان و تپه بوستانی افتخار میزبانی شهیدان را خواهند داشت.

سردار باقرزاده با اشاره به زمان تشییع این شهدا در دانشگاه‌ها گفت: مراسم تشییع شهدای مربوط به دانشگاه‌ها به‌دلیل فرجه دانشجویان چند روز زودتر از سالروز شهادت حضرت زهرا(س) انجام می‌شود.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به تعداد شهدای تفحص‌شده در سال ۹۴ گفت: در طول یک سال اخیر پیکرهای مطهر ۵۰۸ شهید دوران دفاع مقدس کاوش شده‌اند که از این تعداد ۱۵۰ شهید شناسایی و تحویل خانواده‌هایشان شده‌اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.